• Książę George
  1
  22 lipca synek księżnej Catherine i księcia Williama świętował swoje trzecie urodziny. Na zdjęciach, które zrobiono mu kilka dni wcześniej, widać, jak dużym jest już chłopcem. Prawda, że niezły z niego przystojniak? 
 • Paulina Sykut
  Prezenterka nie kupuje ubrań przeznaczonych specjalnie dla przyszłych mam. Twierdzi, że ciążowa odzież nie jest ani kobieca, ani sexy, a ona także w ciąży chce wyglądać atrakcyjnie. Gwiazda preferuje ovesize'owe sukienki, które jej zdaniem świetnie sprawdzą się w roli ubrań ciążowych.
 • Matka z dzieckiem
  1
  1
  Szybkie tempo życia, praca pod presją czasu, natłok obowiązków powodują, że umiejętność stawiania czoła stresującym sytuacjom jest coraz ważniejszą kompetencją. Skąd czerpiemy tę zdolność? Zdaniem psychologów kluczową rolę w procesie nauki radzenia sobie ze stresem odgrywają rodzice. To właśnie ich reakcje na stres obserwują dzieci już od najmłodszych lat i od nich uczą się stresozaradności, czyli tego, jak obracać stres w pozytywne działanie i korzyści.
 • Niemowlę u dentysty
  2
  O zdrowie jamy ustnej dziecka powinniśmy zatroszczyć się już od pojawienia się pierwszego ząbka – nie wolno bagatelizować pierwszych objawów próchnicy u dziecka, bo to poważna choroba, która może wpłynąć na jego organizm – ostrzega stomatolog Aldona Bialic.
 • Anna Wendzikowska
  1
  Na pierwsze wakacje bez opiekuna Anna Wendzikowska wyjechała w wieku 15 lat. Spędziła wówczas z koleżankami tydzień nad polskim morzem. Gwiazda twierdzi, że wspominając własne wybryki z tamtego czasu, nie wie, czy wyśle swoją nastoletnią córkę na samodzielne wakacje.
 • Paulina Sykut-Jeżyna
  1
  Prezenterka przygotowuje się do macierzyństwa. Radzi się bardziej doświadczonych koleżanek i dużo czyta. Chętnie odwiedza internetowe portale parentingowe, czyta także tradycyjne poradniki. Fachowe książki to jednak niejedyna lektura prezenterki. W wolnych chwilach gwiazda równie chętnie sięga po kryminały.
 • Dziewczynka z otwartymi ustami
  1
  1
  Jeśli każdego poranka wnętrze twoich ust przypomina Saharę – jest przesuszone, spierzchnięte, piecze, prawdopodobnie należysz do grupy osób, które oddychają w nieprawidłowy sposób - ustami. Ten wyuczony nawyk, szczególnie u najmłodszych, może spowodować szereg poważnych dolegliwości – zaawansowane wady zgryzu, seplenienie, choroby zębów i dziąseł, większą skłonność do łapania infekcji, trudności z nauką, a nawet poważne wady rozwojowe.
 • Para w recepcji przychodni
  8
  3
  Pacjentki z zagranicy w swoich krajach często nie mogą liczyć na równie wysoki poziom usług medycznych w zakresie leczenia niepłodności, dlatego decydują się skorzystać z leczenia w Polsce. Tutaj trafiają pod opiekę wyspecjalizowanych i doświadczonych lekarzy oraz embriologów, którzy dysponują nowoczesnym sprzętem medycznym. Nie bez znaczenia pozostaje kwestia finansowa - cena zabiegów in vitro w Polsce jest nawet trzykrotnie niższa niż w niektórych krajach Europy Zachodniej.
 • Paulina Sykut-Jeżyna
  4
  2
  Prezenterka pod koniec roku urodzi swoje pierwsze dziecko. Będzie to dziewczynka, która otrzyma imię Róża. Gwiazda Polsatu twierdzi, że podoba jej się brzmienie i znaczenie tego imienia. Zapewnia też, że w ciąży czuje się świetnie.
 • Barack Obama z córką Malią
  2
  4
  O tym, że córki są oczkiem w głowie Baracka Obamy, wiadomo nie od dziś. Wczoraj nadarzyła się okazja, żeby jeszcze raz dać temu wyraz - prezydent zaśpiewał na przyjęciu dla kończącej 18 lat Malii. Dziewczyna była zachwycona. Zobaczcie zdjęcia.
 • Paulina Krupińska
  Modelka nie boi się podróżowania z dzieckiem. Twierdzi, że nie ma problemu, aby zabierać córkę wszędzie, gdzie się wybiera. Podczas tegorocznych wakacji chce pokazać Antoninie morze. Nie będzie to jednak polskie wybrzeże, lecz południe Europy.
 • Szczęśliwa rodzina
  18
  Zależnie od przyjętego przez rodziców modelu relacji, dziecko może rozwijać się zgodnie ze swoim najlepszym potencjałem lub utknąć w sztywnych schematach, które powodują wiele trudności adaptacyjnych w jego późniejszym życiu. Traktowanie malucha jako integralnej osoby - nie tylko myślącej, ale też czującej – wymaga od opiekunów uważności i dojrzałości, przekłada się jednak na zdrowy rozwój dziecka.
 • Witold Waszczykowski

  Trump ma rację w sprawie NATO? Waszczykowski: Powiedział dość skomplikowaną prawdę

 • Sejm

  SLD wraca do Sejmu. Nowoczesna i PO razem pokonałyby PiS. SONDAŻ

 • Petro Poroszenko

  Sejm przyjął uchwałę o ludobójstwie na Wołyniu. Poroszenko: Jest mi przykro

Zobacz więcej