• Paulina Krupińska
  Modelka nie boi się podróżowania z dzieckiem. Twierdzi, że nie ma problemu, aby zabierać córkę wszędzie, gdzie się wybiera. Podczas tegorocznych wakacji chce pokazać Antoninie morze. Nie będzie to jednak polskie wybrzeże, lecz południe Europy.
 • Szczęśliwa rodzina
  18
  Zależnie od przyjętego przez rodziców modelu relacji, dziecko może rozwijać się zgodnie ze swoim najlepszym potencjałem lub utknąć w sztywnych schematach, które powodują wiele trudności adaptacyjnych w jego późniejszym życiu. Traktowanie malucha jako integralnej osoby - nie tylko myślącej, ale też czującej – wymaga od opiekunów uważności i dojrzałości, przekłada się jednak na zdrowy rozwój dziecka.
 • Mama z córką czyta książkę
  21
  Nawyki czytelnicze powinny być kształtowane już w dzieciństwie, niestety wiele dzieci uważa, że książki są nudne. I właśnie w tym ogromna rola rodziców, by pokazać swoim pociechom świat literatury i przekonać, że lektura to świetny pomysł na spędzenie wolnego czasu. Oferta czytelnicza dla najmłodszych powinna być też stale wzbogacana i urozmaicana. Nie powinno się wybierać dla swoich pociech książek pierwszych z brzegu.
 • Malowanie farbami
  1
  254
  Jak wynika z badań przeprowadzonych przez Millward Brown, ponad 80% rodziców nie ma czasu na zabawę z dziećmi, a połowa z nich nie wie jak lub nie potrafi się z nimi bawić. Tymczasem wystarczy kilka sprawdzonych pomysłów, by codzienną rutynę zamienić w wartościowe wspólnie spędzone chwile. Podpowiadamy, jak to zrobić.
 • Monika Mrozowska z córką
  1
  Aktorka twierdzi, że jej najstarsza córka ma już za sobą nastoletni bunt. Obecnie dziewczynka realizuje się w malarstwie, coraz więcej czasu poświęca także na czytanie książek. Monika Mrozowska zaczyna się także zdawać na jej zdanie w kwestii mody – strój na galę Kryształowe Zwierciadła wybrała dla niej właśnie córka.
 • Noworodek na rękach u mamy
  1
  Pojawianie się dziecka to przełom w każdej rodzinie, nie tylko od względem emocjonalnym, ale także finansowym. Niemowlę generuje spore wydatki, dlatego wiele pracownic stara się o przyznanie zasiłku macierzyńskiego. Jak to zrobić?
 • Dziewczyna zasłaniająca usta
  23
  Każdy z nas dobrze wie, czym jest kłamstwo i jakie wiążą się z nim konsekwencje. Jednak to pojęcie w świecie dziecka nie jest jasne i zrozumiałe. Dzieciom w wieku 4–6 lat zacierają się jeszcze granice pomiędzy fałszem a fantazją. Fikcyjne historie często bawią rodziców, ale bywają też powodem do niepokoju. Co zrobić, gdy dziecko celowo zaczyna mijać się z prawdą?
 • Rozmowa o pracę
  Czy podejmując zatrudnienie mam obowiązek ujawnienia pracodawcy, że jestem w ciąży? Czy grożą mi konsekwencje jeśli zawierając umowę o pracę ów fakt zataję? Powyższe pytania regularnie zaprzątają głowę przyszłym mamą. Odpowiedzi na te, budzące sporo kontrowersji zarówno wśród ciężarnych pracownic, jak i pracodawców, zagadnienia udziela adwokat Patrycja Chabier.
 • Matka z dzieckiem w samolocie
  1
  Wakacje to czas podróży - również samolotem. Szczególnie w przypadku wypraw z dzieckiem, zanim wsiądziemy na pokład, zawsze warto się do niego dobrze przygotować, a także przemyśleć, co powinniśmy ze sobą zabrać. Dzięki zastosowaniu się do kilku prostych sposobów zwiększymy szansę na przyjemną i spokojną podróż. Adw. Piotr Ratnicki-Kiczka, ekspert marki Opoznionysamolot.pl radzi, jak najlepiej przygotować się do lotu.
 • Zabawa w lekarza
  1
  2
  Z okazji Dnia Dziecka marka Barbie zapytała polskie maluchy o ich marzenia związane z przyszłością. Okazuje się, że dziewczynki i chłopcy wcale nie pragną być wpływowymi biznesmenami czy superbohaterami, a marzą o byciu lekarzami, policjantami, strażakami i nauczycielami. Co ciekawe, tylko 1% dzieci odpowiedziało: „chcę być jak mama lub tata”.
 • Ciężarna u lekarza
  Narodziny dziecka to jedno z tych wydarzeń, które będziesz pamiętać do końca życia. Warto więc zadbać o jak najlepsze wspomnienia. Na pewne kwestie związane z porodem, jak chociażby to, ile potrwa, niestety nie masz zbyt dużego wpływu. Możesz jednak zatroszczyć się o pozostałe. Jak? Przede wszystkim poświęcając nieco czasu na to, by wybrać taką porodówkę, na której będziesz czuła się bezpiecznie i komfortowo. Dzięki temu z radością i spokojem przywitasz na świecie maleństwo.
 • Rodzina
  1
  To, w jaki sposób robimy zakupy, może o nas sporo powiedzieć. Okazuje się, że współczesnych rodziców można podzielić na kilka grup, według wartości, jakimi się kierują, wybierając produkty dla dzieci, ich zaangażowanie w trendy oraz technologie, z jakich korzystają. W ten sposób wydzielono aż pięć kategorii: Rodzice Slow, Rodzice Pilni, Rodzice New Tech, Rodzice Minimalistyczni i Niezależni.
 • Centrum Londynu

  Europa Środkowa: Nowe Indie Wielkiej Brytanii

 • Błaszczykowski nie lubi się z Lewandowskim? Na boisku jeden za drugim skoczyłby w ogień

  Błaszczykowski nie lubi się z Lewandowskim? Na boisku jeden za drugim skoczyłby w ogień

 • Szef MSZ Witold Waszczykowski

  [NEWS DGP] Waszczykowski organizuje szczyt krajów niezaproszonych przez szóstkę założycieli UE

Zobacz więcej