Zapachy Edenu06 lipca 2009Najlepsze perfumy na lato kuszą nie tylko pięknym zapachem. Fantazyjne flakony o barwnych kolorach i wymyślnych kształtach, zachęcają abyś jedno z tych cacek postawiła na swojej toaletce!
Zrób sobie wirtualną operację plastyczną06 lipca 2009Idealnie byłoby, zanim wydamy grube tysiące złotych, sprawdzić, czy z nowym nosem będzie nam do twarzy. Może okaże się, że stary, choć nieidealny, lepiej do nas pasuje. A jeśli nawet nie planujemy zabiegów, to zawsze możemy zobaczyć, jak skalpel mógłby wpłynąć na nasz proces starzenia.
Kryzysowa kosmetyczka: Pierre Rene05 lipca 2009W czasach kryzysu zaciskanie pasa to norma. Trzeba zrewidować wydatki i zastanowić się, czy można je zmniejszyć. Postanowiłyśmy sprawdzić, czy cięcia na kosmetyki się opłacają. Idea testu jest taka: bierzemy pod lupę zestaw danej firmy, który może stanowić w pełni wyposażoną kosmetyczkę. Zaczynamy od specyfików firmy Pierre Rene.
Tradycyjne podejście nowoczesnej kobiety04 lipca 2009Malu Wilz to znana makijażystka. Wespół w zespół z marką ArtDeco stworzyła unikalne kosmetyki, łączące w sobie nowoczesne badania oraz tradycyjne, naturalne składniki. W ofercie każda z nas znajdzie coś dla siebie, bo producent pomyślał o wszystkich typach skóry.
Sprawdź, które badania musisz zrobić w ciąży03 lipca 2009W ciąży wykonujemy tysiące badań, ale to dobrze: w końcu chodzi o to, by zarówno mama, jak i dzidzia były zdrowe. To czas, w którym ciągłe wizyty brzuchatej kobiety u lekarza nie dziwią. Wszak żyjemy w czasach, gdy właściwie wszystko można przewidzieć, a na pewno sprawdzić.
Schudnij, a unikniesz nowotworów03 lipca 2009Otyłość to nie tylko problem estetyczny, ale też zdrowotny. Jak dowodzą statystyki, zwiększa prawdopodobieństwo występowania wielu rodzajów nowotworów. Odpowiada za zgon co piątej kobiety umierającej na nowotwór. Jak można temu zaradzić? Oczywiście: odchudzając się. Ale, jak wykazały ostatnie badania, w sukurs idą też operacje odchudzające.
Picie wody szkodzi kobietom w ciąży03 lipca 2009Młode mamy mają czasem to do siebie, że za dużo czytają. Chodzą po forach internetowych, czytają sponsorowane teksty i wierzą we wszystko, co jest w nich napisane. Czasem zbyt bezkrytycznie łykają wszystko, co im się poda. Wystarczy tylko przekonać mamusię, że to dla jej zdrowia. Jej i nienarodzonego dziecka.
Dołącz do grona miss plaży03 lipca 2009Na plaży zawsze można spotkać kobietę, która wygląda o wiele lepiej od innych. I to wcale niekoniecznie ze względu na wspaniałą figurę. Jest po prostu zadbana, ma to "coś", co każe na nią patrzeć i patrzeć, i patrzeć. Chcesz być taką miss nadmorskiego kurortu?
Ekologiczne i bezpieczne opalanie03 lipca 2009Bielenda szturmem zdobywa te z nas, którym na sercu leży ekologia i dobro planety. Firma już od pewnego czasu przoduje w produkcji ekologicznych, zdrowych kosmetyków. W tym roku dzięki Bielenda Bikini BIOECO możemy opalać się ekologicznie i bez pochodnych ropy.
Najczęstsze babskie wpadki03 lipca 2009Kilka dni temu pisaliśmy o modowych wtopach, które z najpiękniejszej i najkosztowniej ubranej kobiety zrobią miss zaścianka. Dzisiaj przeanalizujemy błędy urodowe, których popełnienie zabije największy nawet urok osobisty i zmarnuje godziny spędzone przed lustrem czy u kosmetyczki.
Czy sushi może szkodzić?02 lipca 2009Moda na sushi trwa. Uzależniona od tej japońskiej potrawy jest podobno sama królowa, czyli Doda. Sushi jest zdrowe, pożywne i można je jeść w każdym momencie życia - głoszą jego wielbiciele. Jednak prawda jest nieco inna. Sushi może zaszkodzić. Kiedy?
Te gwiazdy chcą się starzeć02 lipca 2009Co i rusz odzywają się głosy sprzeciwu wobec okrutnego kultu młodości. Ale to zakrawa już na masowy bunt. Wychodząc z założenia, że przykład idzie z góry, trzy gwiazdy wypowiedziały wojnę tym, którzy zakazują starości. Nie chcą też kłamstw i odmładzania na siłę. Pięćdziesiątka to nie nowa trzydziestka, tylko pięćdziesiątka - przekonują.
Jak poprawnie chodzić na wysokich obcasach02 lipca 2009Szpilki wymyślono dla kobiet, by czuły się seksowne i pożądane. Z tego wynika też konkluzja, że wymyślono je również dla mężczyzn, by ich podniecać. Tylko że nie wszystkie z nas umieją korzystać z tego genialnego wynalazku. Jak chodzić na szpilkach - oto jest pytanie.
Cztery grzechy turystki nad morzem02 lipca 2009Urlop może być niebem albo piekłem. Wymarzone dwa tygodnie na niebiańskiej plaży zamieniają się czasami w walkę z odłażącymi kawałami skóry albo w ucieczkę przed namolnym facetem w wieku twojego dziadka, który obiecuje ci małżeństwo.
Czego wstydzą się kobiety02 lipca 2009Jest wiele rzeczy, które każda z nas chciałaby w sobie zmienić. A to nos, a to piersi, a to brzuch. No i nogi. Ach, mieć długie, szczupłe, opalone. Marzenie ściętej głowy? Wcale nie! Można trochę powalczyć, by miały ładną linię. Przede wszystkim jednak trzeba zacząć dobrze myśleć... o sobie.
Limitowana kolekcja: Make up factory z Tokio02 lipca 2009Lato w biurze? Nie musi być smutne i bezbarwne. W oczekiwaniu na urlop rozgrzej się nieco letnia kolekcją kosmetyków Make up factory. Jest inspirowana światem gejsz i głośnym, wiecznie żywym Tokio. Zobacz, czy znajdziesz coś dla siebie.
Chcemy jeść więcej, i więcej, i więcej...01 lipca 2009„Oooostatni” - mówi do synka okrąglutka mama, podjadająca mu chipsy. Kwestia „Ooostatni” powtarza się jeszcze wielokrotnie. Ta scena z kultowego „Dnia Świra” to coś więcej, niż tylko owoc genialnej wyobraźni Marka Koterskiego.
Większe wargi gwarantują udane życie01 lipca 2009Nie każdy może mieć usta jak Angelina Jolie. Niektórzy mają wargi cienkie, opadające w dół lub bardzo wąskie. I wcale nie trzeba być złośliwym, by mieć wargi jak zaciśnięte kreski zasuszonej guwernantki. Czy w takim przypadku warto decydować się na zabieg powiększenia ust?
Ile kalorii jest w twoich ulubionych drinkach30 czerwca 2009Cóż może być bardziej rozkosznego w upalne lato, niż kolorowy drink czy aromatyczny koktajl? Chętnie sięgniesz po niego w nocnym klubie, o egzotycznych wakacjach nawet nie wspominając. Ale takie drinki to też spora dawka kalorii. Sprawdź, ile ich jest w tych najpopularniejszych.
Syndrom Violetty Villas30 czerwca 2009Znacie to dziwne wrażenie, kiedy przed wami idzie kobieta z pięknymi lokami, odwraca się, a jej twarz nosi znamiona przeżytych już 50 lat? Mimo woli jesteście zszokowane, bo przywykło się uważać, że długie włosy, do tego rozpuszczone, przystoją tylko młodym dziewczynom…