Zdaniem naukowców firmy Venaforce, którzy postanowili zbadać nasze kompleksy na punkcie kończyn dolnych, przeciętna kobieta zamartwia się ich wygladem średnio pół godziny dziennie!

KOMPLEKSY MIESZKAJĄ W DUSZY

To zaskakująco sporo, ale cos na rzeczy być musi. Lato to czas, w którym opalone, zadbane i zgrabne nogi warto wystawić na widok publiczny. Ale co mają zrobić te z nas, które są nieszczęśliwymi posiadaczkami cellulitu, przebarwień, albo nie daj Boże żylaków? Co ma zrobić 60 procent Brytyjek, które nawet w największe upały nosza długie spodnie, bo mają kompleksy?

Teraz, w czasie wakacji, problem przybiera dodatkową moc, bo częste wizyty na plaży zmuszają do ekspozycji ciała na słońce i… publiczny osąd. Obawa przed negatywną oceną jest tak silna, że aż 49 proc. z nas zakrywa na plaży nogi ręcznikiem, a 28% w ogólne nie pokazuje się w bikini!

Rada? Tylko jedna. Przestań się przejmować niedoskonałościami swoich nóg. Czy wszystkie, ale to absolutnie wszystkie kobiety na plaży wyglądaja jak Anita Kręglicka i Doda razem wzięte? Nie. Uwierz: gorsze wrażenie zrobisz, siedząc otulona ręcznikiem w 30-stopniowym upale, niż wtedy, gdy rozbierzesz się i pokażesz światu prawdziwą siebie.

Więcej na Papilot.pl

_______________________________________

NIE PRZEGAP:

>>> Większe wargi gwarantują udane życie
>>> Zobacz, jaką długość włosów powinnaś nosić
>>> Chcemy jeść więcej, i więcej, i więcej...