GRUNT TO DOBRE PRZYGOTOWANIE

Reklama

Na kilka dni przed urlopem zaprzyjaźnij się z samoopalaczem. Użyj go w słońcu, żeby mieć pewność, iż uzyskasz efekt w świete dominującym o tej porze roku. Pierwsze zderzenie z promieniami słonecznymi nie będzie dla ciebie traumatyczne, bo już będziesz nieco muśnięta słońcem.

Kup sobie dobry kostium kąpielowy. Na nim nigdy nie warto oszczędzać! Inwestycja zaowocuje zadowoleniem, które odczujesz, gdy zobaczysz na plaży kobiety, które kupiły swoje plażowe kreacje w supermarketach. Różnica jest widoczna gołym okiem. Pamiętaj też, by kostium pasował do twojego stylu. Jeśłi ubierasz się sportowo, możesz się źle czuć w złotym kostiumie z elementami zwierzęcymi.

>>> Nie zapomnij też o pareo!

Przed urlopem idź do fryzjera. Musisz zadbać o końcówki włosów, bo to one pierwsze padną ofiarą promieni UV. Obetnij je i zastosuj kurację nawilżającą. W ogóle latem dobrze jest zaprzyjaźnić się z odżywkami do włosów - dzięki nim zyskasz pewność, że twoje loki pozostaną w dobrej kondycji.

I wreszcie stopy - królowa fal nie może świecić żółtymi piętami i popękaną skórą na stopach. Manikiurzystka da sobie radę z wszystkimi niedoskonałościami i wybierze odpowiedni lakier dla twoich stóp i dłoni. I miej na uwadze jeszcze jedną rzecz: krem do rąk to must have każdej szanującej się urlopowiczki.

______________________________________________

NIE PRZEGAP:

>>> Jak poprawnie chodzić na wysokich obcasach
>>> W końcu ktoś powiedział: Stop hipokryzji!
>>> Zobacz zbrodnie popełniane na urodzie