W nadchodzącym sezonie w makijażu każda kobieta znajdzie coś dla siebie. Jakiś czas temu prezentowaliśmy trend make-up no make-up dla zwolenniczek delikatnego makijażu i naturalnego wyglądu. Tym razem przedstawiamy nieco mocniejsze trendy przeznaczone dla pań nie bojących się wyrazistości.

Reklama

Metaliczny błysk

Jesienią żegnamy pastelowe odcienie lakierów a w ich miejsce witamy metaliczny połysk. Mieniące się rożnymi kolorami z odbijającymi światło drobinkami bądź perfekcyjnie gładkie pomalowane na metaliczny kolor zrobią ogromne wrażenie nie tylko podczas wieczornego wyjścia ale również na co dzień. Dla bardziej odważnych pań wizażyści proponują ciężkie, metaliczne usta. Choć pomadka i cień będą opcjonalne, to metaliczne lakiery do paznokci obowiązkowo muszą znaleźć się w Twojej kosmetyczce.

Shutterstock

Gorączka złota

Złoto to dominująca barwa w nadchodzącym sezonie. Zarówno powieki, usta, jaki i paznokcie powinny połyskiwać niczym dotknięte magiczną mocą króla Midasa. Ten trend doskonale nadaje się do cięższych, jesiennych stylizacji, jednak powinnyśmy stosować go z umiarem. Jeśli w równym stopniu ozłocimy wszystkie możliwe elementy naszej twarzy, możemy niechcący uzyskać mało pożądany efekt maski.

Shutterstock

Niebawem odsłonimy tajniki kolejnych trendów nadchodzącego sezonu. Jednego jesteśmy pewne, są one tak zróżnicowane, że każda kobieta z łatwością wybierze coś dla siebie.