2 września 2011 r. w swojej perfumerii w centrum handlowym Arkadia w Warszawie, Sephora, startuje z imprezą Sephora Hot Trends, podczas której zaprezentuje najświeższe trendy w makijażu, pielęgnacji i zapachach na sezon jesienny.

Reklama

W najbliższy piątek, o godzinie 17.30, Jill Powell, zawodowa makijażystka, członek elitarnego zespołu Sephora PRO, a także główna makijażystka New York Fashion Week, prezentować będzie zaproszonym gwiazdom najnowsze trendy w makijażu.

- W nadchodzącym sezonie jesiennym dominują trzy główne kierunki w makijażu: Cesarski Błękit, czyli metaliczne niebieskości i zielenie, Zmysłowe Usta, czyli nasycona czerwień, oraz Linearna Czerń, czyli podkręcony eyeliner. Serdecznie zapraszam wszystkie klientki Sephora do zapoznania się z najnowszymi trendami podczas przygotowanej specjalnie dla nich niezapomnianej imprezy w naszej perfumerii w Arkadii – powiedział Sergiusz Osmański, dyrektor artystyczny i PR, Sephora Polska.

Media
Media
Media

Na specjalnie przygotowanym podium, znajdującym się przed perfumerią Sephora w centrum handlowym Arkadia, będzie można wypróbować na sobie najnowszy jesienny look marki Dior oraz zapoznać się z nowinkami w pielęgnacji proponowanymi przez Estée Lauder. Szczególną atrakcją będzie również „teatr zapachów”, czyli przestrzeń, w której aktorzy zaprezentują najbardziej zmysłowe nowości zapachowe wprowadzane na rynek tej jesieni. Przy setach DJ-skich z najnowszą muzyką odbędzie się też spektakularny pokaz body painting inspirowany kolorami obowiązującymi w nadchodzącym sezonie, który zostanie przygotowany przez wiodącego hiszpańskiego artystę marki Make Up For Ever, Davida García Saucedo.

Także w sobotę, 3 września, w godzinach 10.00-22.00, oraz w niedzielę, 4 września, w godzinach 10.00-21.00, dla klientów Sephora przygotowano liczne atrakcje, w tym bezpłatne konsultacje aplikacji sztucznych rzęs przygotowane przez markę MUFE oraz lekcje najnowszych makijaży i prezentacje marek znajdujących się w ofercie Sephora.