No make-up to trend który z pewnością przypadnie do gustu wszystkim zwolenniczkom naturalnego wyglądu. Mówiąc w skrócie chodzi tu o to, by makijaż był możliwie jak najbardziej delikatny i subtelny. Nasza twarz ma sprawiać wrażenie, jakby nie miała żadnego make-upu. Można by przypuszczać, że najlepszym rozwiązaniem byłby faktyczny brak makijażu, ale to też nie jest prawdą.

Reklama

Makijaż jak najbardziej ma być, jednak jego zadaniem będzie tuszowanie niedoskonałości cery oraz subtelne podkreślenie urody.

Oczy malujemy bardzo delikatnie. Leciutkie podkreślenie górnej powieki kolorem nieznacznie ciemniejszym niż skóra, minimum kreski, jeśli już to bardzo lekka i o roztartych konturach. Rzęsy podkreślamy tuszem ale raczej niż nadanie im grubości będzie liczyło się maksymalne rozdzielenie i podkręcenie tak, by wyglądały naturalnie.

Usta możemy podkreślić błyszczykiem lub pomadką w naturalnym kolorze.

Kluczem do tego makijażu będzie perfekcyjnie dobrany podkład, sprawiający, że twarz będzie wyglądała świeżo, gładko i naturalnie. Na koniec delikatne muście policzków różem i efekt naturalnej, świeżej i zdrowej twarzy osiągnięty. Make-up no make-up to doskonały sposób na piękny i naturalny wygląd niezależnie od okazji.

Shutterstock
Shutterstock