Rozejrzyj się lub wysil wyobraźnię. Zobacz, w jakie kolory stroi się przyroda u schyłku lata i u progu jesieni. To właśnie te barwy będą rządziły w makijażu na sezon jesień 2011.

Marka IsaDora przygotowała Forest Groove - kolekcję inspirowaną kolorami lasu. Jeśli jednak chodzi o kolorystykę, dostrzeżemy też w palecie dużo barw „żywcem” wziętych z pól i ogródków.
Na paznokciach i powiekach kolory „fluo” ustąpią miejsca złamanym odcieniom brązu, śliwki. Malując się mamy naśladować barwy ziemi, spadających liści i dojrzewających owoców. Podkreślona eyelinerem powieka przybierze barwę różnych odcieni brązu i ciemnej zieleni, a wszystko ze złocistym połyskiem jesiennych liści. Usta przybiorą kolor czerwieniejącego owocu dzikiej róży, jeżyny lub śliwki. Twarzy nadajemy blask i modulujemy jej kontury za –pomocą rozświetlacza nałożonego na kości policzkowe. Wgłębienie pod nim podkreśli róż – w tym sezonie nie słodko landrynkowy, a brązujący. Cała paleta barw z kolekcji czerpie z odcieni brązu, ciemnej zieleni i śliwki, czerwieni, złota oraz patyny.

Reklama