W tym sezonie na salonach króluje wysoka fryzurka. Natapirowane włosy są niezwykle ozdobne: nie dość, że dodają kilka centymetrów, to wysmuklają szyję i powodują, że głowa wydaje się bardzo kształtna. Zobacz, które ze znanych pań postawiły na tapir i idź ich śladem!

Reklama

czytaj dalej...Natalia Lesz ma wyczucie trendów. Parę osób zarzuciło jej, że wzoruje się na Rihannie, ale my akurat nie widzimy w tym nic zdrożnego. Tapir Natalii jest podzielony na dwie części i odsłania tatuaż na karku wokalistki. I wcale nie są to gwiazdki, jak u RiRi...

czytaj dalej...Musimy pochwalić Edytę Zając.W tapirze wygląda wyjątkowo korzystnie. Czasy, w których paradowała po salonach w nijakiej, spalonej na blond fryzurce minęły bezpowrotnie. Znalazła swój styl i to jej się chwali.

czytaj dalej...Rude nie jest wredne, rude jest seksowne! Katarzyna Zielińska w rudej, natapirowanej fryzurce wygląda oszałamiająco. Zwróćcie uwagę, że włosy odgarnięte z czoła ukazują oczy - a odpowiedni makijaż czyni je wyjątkowo seksownymi.

czytaj dalej...Dorota Gardias to jedna z najpiękniejszych pań, jakie możemy podziwiać na naszych ekranach. Jej krótka, ciemna fryzurka stałą się inspiracją dla wielu kobiet. Daje ona - jak widać - wiele możliwości - postawiona do góry doskonale sprawdza się na wieczornych galach.

czytaj dalej...Reklama

Monika Richardson nigdu nie bała się eksperymentować z własnymi włosami, dlatego też jej tapir (a właściwie jego punkowa wersja) nikogo z nas nie szokuje. Przyznajemy bez bicia: pani Monika wydaje się w nim być o wiele młodsza, niż jest z istocie.