Monikę Olejnik można oglądać nie tylko w telewizji. Gwiazda należy do grona osób, które chętnie korzystają z mediów społecznościowych. Dziennikarka na instagramowym koncie zamieszcza zdjęcia oraz nagrania pokazujące jej pracę, a także życie prywatne. Niedawno Olejnik dodała fotkę, na której zapozowała ze znanym artystą. Nie zabrakło nietypowej stylizacji.

Reklama

Monika Olejnik w złotych spodniach niczym nastolatka

Monika Olejnik wybrała się niedawno na koncert Ralpha Kaminskiego. Tak ważne wydarzenie zmotywowało Monikę do stworzenia nietuzinkowej stylizacji. Dziennikarka zaprezentowała się fanom w złotych spodniach wykonanych ze skóry ekologicznej. Nie zabrakło też ciężkich butów, okularów przeciwsłonecznych oraz ogromnych kolczyków.

Reklama

67-latka miała tego dnia na sobie również czarny płaszcz oraz niewielką torebkę przewieszoną przez ramię. Całość prezentowała się naprawdę dobrze.

Oczywiście nie obyło się bez komentarzy wiernych fanów Moniki. Większość była zachwycona jej stylizacją.

"Odlotowa bluzka"; "Moniko jesteś the best!"; "Pięknie i stylowo państwo wyglądacie" - pisali wierni fani.

Monika Olejnik uwielbia luksusowe ubrania i dodatki

Monika Olejnik nie raz udowodniła, że uwielbia stylowe ubrania i dodatki. Dziennikarka znana jest również z zamiłowania do drogich i luksusowych brandów. W jej szafie znajdziemy torebki Chanel, Gucci czy Dior, które kosztują nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych. Olejnik uwielbia też drogie buty. W jej pokaźnej garderobie można znaleźć klapki Hermes, trampki Golden Goose czy sandały Fendi.