Caroline Derpienski to nie tylko celebrytka. Gwiazda spełnia się również jako modelka, influencerka, a od niedawna również jako projektantka. Jej debiutancki pokaz 333 by Caroline Derpienski składał się w kilkunastu sukienek wyszywanych piórami czy drogimi kamieniami. Caroline wyceniła wtedy, że jedna kreacja warta jest około 20 tysięcy dolarów.

Reklama

Caroline Derpienski zrobiła pokaz mody w Pałacu Kultury i Nauki

Caroline Derpienski najnowszy pokaz zrobiła w Pałacu Kultury i Nauki. Dziewczyna wynajęła część przestrzeni i zaprosiła wybrane media. Celebrytka na wydarzeniu pojawiła się w białym garniturze oraz błyszczących dodatkach. Trzeba przyznać, że jak zwykle prezentowała się bardzo dobrze. Tak wystrojona Derpienski pozowała na ściance zrobionej z czerwonych róż.

Reklama

Całe wydarzenie zostało przygotowane z dbałością o najdrobniejszy szczegół. Wybieg został oświetlony czerwonym światłem, który pięknie podkreślał kolory kwiatów oraz prezentowanych kreacji. Podczas pokazu zaprezentowane zostały wieczorowe sukienki wykonane z drapowanego tiulu. Caroline prezentowaną kolekcję utrzymała w obszernej gamie kolorystycznej - zaczynając od bieli, a kończąc na różu, błękicie oraz czerwieni.

Trwa ładowanie wpisu

Caroline Derpienski spaceruje po Warszawie w towarzystwie ochroniarzy

Caroline Derpienski od kilku dni przebywa w Polsce. Gwiazda wyszła niedawno na dwór w towarzystwie aż 5 ochroniarzy. Trzeba przyznać, że "Dolarsowa królowa" wzbudziła ogromne zainteresowanie na polskich ulicach. Fani podbiegali do niej i robili sobie z nią zdjęcia. Po zakończonej przechadzce Derpienski wróciła do swojego apartamentu.

Trwa ładowanie wpisu