INFORMACJA PODSTAWOWA

Na początku musisz sobie, drogi mężczyzno, uświadomić, że aż 65 procent informacji przepływających między ludźmi w czasie rozmów wcale nie pochodzi ze słów! Najważniejszy jest body language, czyli język ciała. Ma on zasięg międzynarodowy, nieważne więc, czy podrywasz w Warszawie, Katowicach czy Kuala Lumpur - upatrzona kobieta w mig zrozumie twoje intencje.

Wyobraź sobie zatem, że jesteś na imprezie. Wokół kłębi się tłum wspaniałych kobiet, każda jest warta zainteresowania, na pewno wśród nich jest ta, z którą połączy cię nieuchwytna nić sympatii. A zatem uwaga, zaczynamy!

TYCH WSKAZÓWEK NIE LEKCEWAŹ!

1. Wybierz takie miejsce, w którym możesz stać plecami do ściany, to wzmaga poczucie bezpieczeństwa. Będziesz czuł, że masz oparcie. To podświadome, ale działa

2. Jeśli to możliwe, stań plecami do ściany i jednocześnie tak, żeby widzieć drzwi, wtedy będziesz miał dodatkowo poczucie kontroli.

ale...

3. Nie stawaj blisko drzwi, to miejsce dla osób, które myślą tylko o tym, żeby jak najprędzej się wyrwać z tej pułapki, a ty przecież jeszcze chcesz tu zostać.

4. Nie omijaj natomiast kuchni, To pomieszczenie, w którym siedzą małe grupki i trwa wspaniała konwersacja. Każda z pań obecnych na imprezie na pewno tam zajrzy, aby napełnić kielich czy złapać w locie kanapeczkę albo posłuchać, o czym mowa.

5. Wyszukaj kobietą, która ma ochotę na to, by być poderwaną. Jak one to sygnalizują? Na przykład siedzą swobodnie z nogą założoną na nogę i huśtają stopą, a jeszcze lepiej, gdy stopa jest wysunięta z buta. Lub siedzą, tak jak robią to jedynie kobiety, czyli z jedną nogą zgiętą i podłożoną pod udo drugiej, postawionej na podłodze.

6. Wyselekcjonuj teraz wśród nich te, które pozytywnie zareagowały na twoje pojawienie się. Powiedzą ci o tym nieświadome sygnały wysyłane przez ich ciała: spojrzenia, które się będą zatrzymywały na tobie dłużej niż przez dwie sekundy; rozszerzone źrenice, świadczące o wzbudzeniu nadziei i odruchowej sympatii; ruchy ramion zsynchronizowane z twoimi; głowa pochylona lekko na ukos. To niezawodne znaki.

7. Gdy już wiesz, że to ta - wyciągnij ją z kręgu osób, z którymi się bawi, Zaznaczysz w ten sposób, że jesteś nią maksymalnie zainteresowany. A jeśli chcesz wiedzieć, czy i ona ma na ciebie oko, obserwuj jej stopy: jeśli są zwrócone czubkami butów w twoją stronę, ma cię na celowniku - dokładnie tak samo, jak ty ją.

______________________

NIE PRZEGAP:

>>> Trawa ukoi twój stres
>>> Dojrzała kobieta o ciele nastolatki