Elias Figueroa z Chile już jako dziecko zafascynował się królową pop i zaczął ją naśladować. Stopniowo zaczął popadać w obsesję na jej punkcie - aż do momentu, gdy postanowił podporządkować swoje życie jednemu celowi: upodobnieniu się do niej. "Byłem jeszcze małym chłopcem. Usłyszałem ''Like a Virgin'' i totalnie odleciałem" - wspomina w rozmowie z "The Telegraph".

Reklama

OD FANATYTKA DO SUPERGWIAZDY

Dziś ma 28 lat i zarabia krocie na swojej pasji. "Żyję życiem supergwiazdy. Nieznajomi zaczepiają mnie i mówią, że mnie kochają" - mówi Elias. "Jestem tak dobry w graniu roli Madonny, że wiele osób nie potrafi wskazać różnicy pomiędzy nią a mną. Często nie maja pojęcia, że jestem mężczyzną" - chwali się.

Jego pierwszy występ jako Madonny przed publicznością miał miejsce w 1996 roku, gdy, jako 15-leni chłopak dał pokaz w stylu karaoke na imprezie urodzinowej kolegi.

"Moi przyjaciele nie wiedzieli, jak dużo ćwiczyłem więc gdy mnie zobaczyli, byli zachwyceni" - wspomina Elias. Nie osiągnąłby takiego sukcesu, gdyby nie uważne studia każdego detalu dotyczącego królowej pop. "Obejrzałem każde wideo Madonny, jakie byłem w stanie zdobyć. Przestudiowałem każdy nawet najmniejszy detal jej ubiorów, fryzur, makijażu, gestów, a nawet stylu bycia" - tłumaczy.

ONA MNIE DOPEŁNIA

Od ośmiu lat jest etatową "Madonną". Obecnie trzy razy w tygodniu staje na scenie przed tłumnie zgromadzoną publicznością (nawet do 20 tysięcy ludzi). Zarabia na jednym występie więcej, niż wynosi chilijska średnia krajowa. Ale przeistaczanie się w Madonnę wypełnia nie tylko kieszenie Chilijczyka. "Bycie Madonną dopełnia mnie. Na scenie jestem nią" - mówi mężczyzna. "Zostawiam Eliasa w tyle i przeistaczam się w osobę się totalnie pewną siebie, seksowną i szokującą - taką, jaka jest ona" - dodaje.

Figueroa ma jeszcze jedno marzenie, które się nie spełniło - chciałby spotkać się ze swoją idolką. "To byłoby spełnienie moich marzeń. Ona jest boginią" - wzdycha.

___________________________________________

NIE PRZEGAP:

>>> Alfabet seksu sprośnych celebrytów
>>> Dzieci uczyły się seksbiznesu od burdelmamy
>>> Oto dziewczyna o dwóch sercach