WinehouseZmienianie pieluch, wchodzenie za celebrytą do toalety czy spanie z gwiazdą w jednym łóżku... Przedstawiamy ranking najpilniej strzeżonych gwiazd, które mają w stosunku do swoich ochroniarzy naprawdę dziwaczne żądania.

Reklama

7. TOM CRUISE Czołowy paranoik Hollywood. Ale ma powody obawiać się o siebie - już na początku kariery nawiedziła go iście nawiedzona fanka, a od czasu dołączenia do sekty scjentologów ma więcej wrogów niż kiedykolwiek. Ma dwóch ochroniarzy - pierwszy pilnuje jego domu przez całą dobę, drugi chodzi za gwiazdorem krok w krok. Ostatnio, na premierze Walkirii, wszedł za nim nawet do toalety.

6. BEATA KOZIDRAK

Polska reprezentacja w tym zaszczytnym gronie. Mieszka w ogromnej rezydencji, przemieszcza się po kraju prywatnym samolotem, i ma tyle samo ochroniarzy, co sama królowa pop - Madonna. Wszędzie towarzyszy jej czterech rosłych panów przyodzianych w czarne koszulki z żółtym napisem „Bajm”. Bezpieczeństwo i promocja w jednym...

5. ANGELINA JOLIE

Nie mogło w zestawieniu nazwać kobiety, która w tym roku otrzymała tytuł najbardziej wpływowej gwiazdy światowego showbiznesu. Szczegóły tego, jak wygląda ochranianie piękności zdradza jej były ochroniarz - Mickey Brett. Czemu były? Bo został wylany po tym, jak Brad Pitt przyłapał go na myszkowaniu w prywatnych dokumentach pary. To rozwiązało język Brettowi, który, nie będąc spętanym żadną "lojalką", planuje opublikować książkę o prywatnym życiu Brangeliny. Na razie zdradził, że towarzyszył Jolie nawet w sytuacjach intymnych, a do jego obowiązków należało opiekowanie się dziećmi celebrytów: zmienianie pieluszek Shiloh oraz noszenie na rękach Zahary.

4. JENNIFER LOPEZ

Nie przywiązuje zbytniej wagi do kwestii swojego bezpieczeństwa, za to trzęsie się o swoje bliźniaki, więc od porodu korzysta z usług nie jednego, a pięciu "goryli". Nie mają dużo roboty, więc zostali przekwalifikowani na nianie, w czym pewnie nieco przeszkadza im broń za pazuchą.

3. EDYTA GÓRNIAK Jako jedna z nielicznych gwiazd korzysta z usług gospodarza uzbrojonego w nabitą ostrą broń. Zażądała, aby nie krył go przed fotoreporterami a na dodatek dała mu wolną rękę co do metod jego pracy. Jej ochroniarz słynie z brutalności i wyrywania widowni „Jak Oni śpiewają” telefonów komórkowych.

2. DAVID BECKHAM

Według złośliwców najlepszą ochrona dla Beckhama jest jego żona - Posh (chroni głównie przed pięknymi fankami). Piłkarz ma do pomocy jednak jeszcze dwóch bodyguardów o idealnej kondycji (żeby nadążyli za nim w czasie porannego joggingu). Prasa dodaje, że ochroniarze są gruntownie przeszkoleni w dziedzinie sztuk walki i wiedzą, jak poturbować paparazzich, aby ciosy były bolesne, lecz nie zostawiły widocznych śladów w czasie obdukcji.

1. AMY WINEHOUSE
Jej ochroniarze nie mogą narzekać na brak wrażeń. Pierwszy złożył rezygnację po tym, jak gwiazda kilka razy zwymiotowała na niego w samochodzie w drodze powrotnej z imprezy. Drugi zażądał podwyżki po tym, jak zamroczona Amy wzięła go za paparazziego i poturbowała. Zamiast podwyżki otrzymał wymówienie. Nowy, Afroamerykanin o imieniu Neville, otrzymał podczas wyjazdu na Karaiby misję specjalną: spania z gwiazdą w jednym łóżku. Podobno w powodu ataków lęku. Wyszło szydło z worka, gdy już po trzech dniach Winehouse ogłosiła, że są parą. „Przy nim czuję się bezpieczna, bo jest taki duży i silny” - zachwyca się wokalistka. I nadal płaci mu za usługi...

_____________

NIE PRZEGAP:

>>> Genialna maszyna do pieszczot na odległość
>>> Znanego aktora zabił seks z prostytutkami
>>> Czy uwierzysz, że można tak okaleczyć kobietę?

Reklama