Inne
Reklama

Prawda stara jak świat: najprostsze sposoby to najlepsze sposoby. W codziennej gonitwie może zapomniałaś, jak szybko i skutecznie poprawić sobie nastrój i odegnać od siebie czarne myśli, które jak kruki obsiadają ci głowę. Zrób kilka najbanalniejszych czynności na świecie - zobaczysz, jak znakomicie podziałają.

Inne

czytaj dalejPIĘKNA OD ZARAZ

Nic tak nie poprawia nastroju, jak świadomość, że się ma na twarzy profesjonalnie wykonany makijaż - ale nie taki, jaki możesz zrobić sama w domu. Idź więc do dobrej perfumerii i pozwól, by konsultanka z firmy kosmetycznej zrobiła ci go. Na pewno przy okazji czegoś się od niej nauczysz. Takie minisesje makijażu są zazwyczaj bezpłatne, ale wypada kupić jakiś kosmetyczny drobiazg.

Inne

czytaj dalejSKÓRA GŁADKA I SEKSOWNA

Aby poprawić sobie nastrój, wydepiluj bikini. Tak, nie mylisz się czytając te słowa. Wprawdzie sam zabieg jest czasochłonny i bywa męczący, ale efekt jest nagrodą. W niedługim czasie poczujesz się świeżo i seksownie. Nie mówiąc już o tym, jak bardzo ucieszy cię zachwyt w oczach twojego mężczyzny. A to już duży krok ku naprawdę wspaniałemu samopoczuciu.

Inne

czytaj dalejReklama

PODBÓJ OKOLICY

Weź pod rękę swoją najlepszą przyjaciółkę, idźcie na stację kolejową i... wsiądźcie do pociągu byle jakiego. Zróbcie sobie taką minipodroż w nieznane. Poobserwujcie ludzi, przyrodę, wypijcie kawę w kafejce w sąsiednim mieście... Wszystko po to, by chociaż na chwilę i niewielkim kosztem wyrwać sie z domu. Możecie także zrobić sobie wycieczkę po najbliższej okolicy - założymy się, że nie byłaś na długim spacerze od wieków. Dotlenisz się, przegonisz złe myśli i od razu nabierzesz optymizmu.

Inne

SPA, SPA, SPA!

Postaw na krawędziach wanny małe świeczki, takie, jakich używa się do podgrzewaczy, zgaś światło, nalej sobie dużo cieplej wody i wsyp do niej uprzednio przygotowane płatki róż. Korzyści? Pieszczota zmysłów i poczucie, że jest się kimś wyjątkowym, bo tylko wyjątkowe kobiety kąpią się w płatkach. I nie żałuj roż...

Inne

czytaj dalejREWOLUCJA MIESZKANIOWA

Przestaw meble w swoim mieszkaniu. Nie namawiamy, byś sama przesuwała ciężkie szafy czy robiła rewolucję dekoratorską w domu, bo to cię tylko umęczy. Spróbuj na przykład przestawić stolik kawowy, fotel, może stojak na gazety albo lampę? Lakiery do paznokci, które do tej pory stały luzem włóż do wiklinowego koszyczka, kwiatek w brzydkiej doniczce wstaw w większą, ale ładną. Zrób coś dla swojego mieszkania, a zobaczysz, jak wiele satysfakcji daje własna kreatywność.