Inne
Reklama

Skóra w pewnym momencie życia kobiety wymaga intensywnej regeneracji. Być może to stwierdzenie wprowadzi cię w zły nastrój, którego nie będziesz się mogła pozbyć do końca dnia, ale nie ma sensu niczego ukrywać. Avon proponuje linię ANEW Reversalist, która to linia może być antidotum na twoje kłopoty.

ZADBAJ O TWARZ...

Stosowanie produktów Reversalist skutkuje redukcją widoczności zmarszczek i przebarwień oraz poprawą napięcia skóry. W produktach z linii ANEW Reversalist zastosowano technologię Activinol. Jej powstanie zostało zainspirowane długoletnimi badaniami nad aktywiną – jedną z najważniejszych cząsteczek odpowiedzialnych za regenerację organizmu. Naukowcy AVON odkryli jak uaktywnić ten ważny związek dzięki nowej technologii: Activinol.

Serum naprawcze z linii ANEW Reversalist, pierwszą intensywną kurację z technologią Activinol, które widocznie redukuje mikrouszkodzenia wskutek, których pojawiają się oznaki starzenia się skóry. Serum naprawcze posiada aksamitną konsystencję i zawiera 5-krotnie większą zawartość technologii Activinol.

... ORAZ O OKOLICE OKA

Rozświetlająco - przeciwzmarszczkowy system pielęgnacji okolic oczu z linii ANEW Reversalist to pierwszy na rynku system pielęgnacji okolic oczu z technologią Activinol Eye, który pobudza i aktywuje procesy naprawcze w skórze. Sprawia, że zmarszczki są mniej widoczne, rozjaśniając skórę w okolicach oczu. Rozświetlająco - przeciwzmarszczkowy system pielęgnacji okolic oczu zapewnia spłycenie głębokich zmarszczek i wygładzenie nierówności skóry pod oczami i na powiekach.

System składa się z balsamu rozjaśniającego i kremu przeciwzmarszczkowego, zamkniętych w jednym opakowaniu.

Balsam rozjaśniający:

Lekka formuła balsamu z efektywnymi składnikami rozjaśniającymi błyskawicznie rozświetla skórę pod oczami. Sposób użycia: Codziennie rano na posmarowaną kremem skórę pod oczami.

Krem przeciwzmarszczkowy:

Krem przeciwzmarszczkowy stosowany regularnie wyraźnie koryguje cienie i zmarszczki wokół oczu. Sposób użycia: Codziennie rano i wieczorem na górną powiekę, pod oczy i na kurze łapki.