Inne
Reklama

Zabieg kosmetyczny - nawet we własnej łazience - może w szybki i prosty sposób skutecznie poprawić ci humor. Zadbaj więc o relaksującą muzykę, zapal świece, kadzidełka lub kominek z olejkiem aromatycznym. Do wanny z ciepłą wodą wsyp sól kąpielową lub wlej olejek natłuszczający.

Zabieg zacznij od oczyszczania twarzy i ciała przy użyciu Żeli do mycia twarzy i ciała z peelingiem produkcji Laboratorium Kosmetycznego AVA. Następnie oczyść i odśwież twarz tonikiem bezalkoholowym z serii ECO Linea®. Leżąc w wannie możesz nałożyć maseczkę samowchłaniającą z serii ECO Linea®. Po kąpieli dobrze zrobi twojej skórze delikatny masaż wykonany balsamem do ciała - również z serii ECO Linea®. Zastosowany w nim olejek z trawy cytrynowej działa odświeżająco, pobudzająco i poprawia samopoczucie. Na koniec naszego zabiegu nakładamy na twarz, w zależności od pory dnia, kremy z serii ECO Linea®: Krem na dzień stymulująco-ochronny lub Krem na noc rewitalizująco-ochronny.

Laboratorium Kosmetyczne „AVA" istnieje i prowadzi nieprzerwanie działalność od 1961 roku. Jest jedną z najstarszych prywatnych firm kosmetycznych w Polsce. To pierwsza i jedyna polska firmą posiadająca licencję na produkcję kosmetyków ekologicznych. ECO Linea® to pierwsze polskie naturalne i organiczne kosmetyki z certyfikatem wg standardów ECOCERT.

Więcej informacji znajdziesz na tej stronie internetowej.