Inne / MarcoScShutterstock.com
Reklama

Za chwilę miał rozpocząć się film, wcześniej miał zostać wyemitowany blok reklamowy. Jednak na ekranie zamiast spodziewanych reklam - pojawił się młody mężczyzna. „Witam Państwa bardzo serdecznie, mam na imię Maciek i przygotowałem w ukryciu przed moją ukochaną dzisiejsze nagranie. Iwonko, chciałem ci się oświadczyć w ten właśnie sposób” – wyszeptał.

W chwilę później pojawił się już jako postać z krwi i kości. Trzymając w dłoni bukiet czerwonych róż, padł na kolana i na oczach widzów oświadczył się swojej wybrance. Zaręczynowy pierścionek wylądował na palcu Iwonki, zanim jeszcze ta zdołała powiedzieć „tak”. Ciąg dalszy przypominał już finał komedii romantycznej - romantyczny pocałunek i brawa publiczności. Potem zgasło światło...

Inne

>>> czytaj dalej
ZRÓB TO W BALONIE

Zakochani proszący o rękę swoje wybranki mają ulubione miejsca. W czołówce od lat znajdują się włoskie restauracje. Często wybór pada na park, brzeg jeziora, las lub szczyt góry. Bywa, że narzeczony woli bardziej nietypowy sposób. Zdarzają się oświadczyny z kinowego ekranu, podczas meczu, padające z billboardu lub podczas lotu balonem. W styczniu takie słowa wygłosił zakochany na deskach lubuskiego teatru, po skończonym przedstawieniu. Podobne wydarzenie miało miejsce na scenie rzeszowskich Juwenaliów.

RYZYKOWNA GRA

Publiczne oświadczyny niosą ze sobą jednak pewne ryzyko. Bo co, jeśli ukochana powie „nie”? Tak zrobiła kobieta, której chłoipak oświadczył się jej podczas meczu. Historia zyskała tytuł jednej z największych ślubnych katastrof. Ale bywa, że to oświadczający się postepuje nie lepiej. Swego czasu głośno było o zamieszczonych przy ruchliwej drodze pięciu tablicach. Domniemany wielbiciel wyznawał niejakiej Jennifer miłość i prosił o rękę. Następne napisy brzmiały jednak: „Żartowałem”, „Zrywam z tobą” oraz „Masz pięć dni, by się wyprowadzić”.

Inne

>>> czytaj dalejILE TO KOSZTUJE?

Jeśli jednak te historie nie wyperswadowały pomysłu publicznych oświadczyn, oto koszty takiej imprezy.

  • Oświadczyny podczas lotu balonem – ok. 500 zł za osobę.
  • Oświadczyny na bilboardzie – min. 500 zł za miesięczne wynajęcie tablicy plus kilkaset złotych za druk plakatu
  • Oświadczyny na ekranie - w pięciu stołecznych kinach sieci Cinema City organizatorzy od dwóch lat idą zakochanym na rękę. Film z oświadczynami przed seansem można wyemitować za darmo. Nie może on jednak trwać dłużej niż minutę.
Reklama