Zanim jednak weźmiemy z naszym ukochanym ślub, warto by było poczekać na oficjalne oświadczyny. Czasami jednak nie masz pojęcia, czy w ogóle do nich dojdzie – mężczyźni to najbardziej tajmeniczy gatunek spotykany w przyrodzie.... Bo nigdy nie wiesz, jakie zamiary ma facet, z którym dzielisz stół, łoże, a niejednokrotnie już nawet zobowiązania kredytowe. Jest 5 znaków, które świadczą o tym, że już niedługo nie będziesz się nazywała jego konkubiną (a fe...), tylko oficjalną narzeczoną.

Reklama

5 NIEOMYLNYCH ZNAKÓW

1.Ukochany snuje długoterminowe plany, i to wspólne. Jeśli chętnie rozmawia z tobą o kupnie nowego samochodu albo – jeśli jeszcze nie macie – wspólnego mieszkania, to ani chybi znak, że jesteś dla niego kimś więcej, niż tylko “dziewczyną”

2.Widzi w tobie matkę swoich dzieci, a jego ulubioną rozrywka jest wymyślanie imion potomków. To chyba najważniejszy sygnał, że ma zamiar włożyć na twój palec obrączkę

3.Zaczyna dokonywać poświęceń w imię wspólnej przyszłości. Przykład? Dość drastyczny: zamiast zainwestować w nowe Playstation, odkłada tę kwotę na jakiś ważny, wspólny wydatek. Uwierz: to naprawdę szlachetny gest!

4.Zaczyna nagle interesować się cenami pierścionków z diamentami. A gdy chodzicie po mallu, to zatrzymuje się przy wystawie jubilerskiej i długo kontempluje nowe modele tyc złotych cudeniek. Coś się w takim razie kroi...

5.Zaprzyjaźnił się z twoją rodziną, a nawet spędził z nimi ostatnie święta. I nie przeszkadza mu, że twój tata zanudza go opowieściami z czasów swojej działalności w opozycji, a mama wpycha do gardła kolejny kęs potrawki z kurczaka, za którą nie przepada.