Co powiedzieć facetowi, który zechce nosić trzydniowy zarost?

Matthew McConaughey i Brad Pitt

Spóbuj dotrzeć do uparciucha konkretnymi argumentami. Możesz przyznać, że jednodniowy zarost może i jest sexy... ale:

- podrażnia twarz

Jeśli facet Cię kocha, nie zniósłby Twojego cierpienia...

- jest trudny w pielęgnacji

Uświadom go, że utrzymanie zadbanego zarostu wymaga poświęcenia. Aby wyglądał efektownie, należy go bardzo precyzyjnie przystrzyc, na co potrzeba dużo czasu i...pieniędzy. Specjalna golarka do utrzymania kilkudniowego zarostu kosztuje około 500 złotych.

- bez zarostu wygląda dużo młodziej

Faceci są próżni i chcą się podobać. Poskutkuje!

Strzeż się szpicbródki

Johnny Depp i Leonardo di Caprio

Faceta, który wymyśli takie cudo, trudno odwieść od dziwacznego pomysłu. Dotyczy to zwykle mężczyzn, którzy za wszelką cenę chą być oryginalni i się oszpecić. Ci, którzy noszą szpicbródkę, najprawdopodniej chcą zakomunikować światu, że... liczy się ich wnętrze. Może i tak, ale jeśli jeszcze jesteś w stanie uciec od brodacza - dziwoląga, zrób to natychmast! Na wszelki wypadek...

Albo ja albo ona

Sean Penn i Will Smith

Facet, który nagle przestaje się golić, musi mieć kiepski czas... Nie musi to oznaczać, że przestał Cię kochać. Powodem może być znudzenie życiem, zła passa w interesach lub po prostu kiepska forma psychiczna. My radzimy, by na jakiś czas dać mu święty spokój. Przyjdzie dzień, kiedy znowu z przyjemnością pogłaszczesz go po twarzy i szepniesz czule do ucha: "Jesteś gładziutki jak pupa niemowlaka..."

A Wy panowie, pamiętajcie, że broda - nieważne, czy długa, krótka, czy fikuśna - nie każdemu pasuje. I basta!

Zobacz galerię zarośniętych przystojniaków