Default / SHAUN CURRY
Reklama
Default / FRANCOIS GUILLOT
Default / SHAUN CURRY

Najsłynniejsza piratka z Karaibów Keira Knightley obcięła grzywkę. Podczas prezentacji filmu "Atonement" w Nowym Jorku kusiła czerwonymi ustami, a kilka dni później na premierze tego samego filmu w Los Angeles szokowała nową fryzurą. Pewnie zaskoczenie byłoby większe, gdyby nie to, że na takie uczesanie tydzień wcześniej zdecydowała się inna sławna aktorka Katie Holmes.

Default / GREG WOOD
Default / Peter Kramer

Kylie Minogue stara się zmienić image przy okazji promocji kolejnych płyt. Tym razem zmiana uczesania wiązała się z ukazaniem się albumu "X".

Default / Dan Steinberg
Default / Dan Steinberg

Ale nie tylko artystki dbają o urodę. Za jednego z piękniejszych polityków w spódnicy uznawana jest Julia Tymoszenko. Jej sztandarowym uczesaniem jest warkocz zapleciony na głowie. Ale czasami nawet ona pozwala sobie na zmianę uczesania i zostawia rozpuszczone włosy.

Default / RAHAV SEGEV
Default / SERGEI CHUZAVKOV

Gdy mowa o zmianach wizerunku, nie można zapomnieć o Nicole Kidman. Była już rudzielcem z kręconymi włosami, blondynką z bujną fryzurą, a teraz na przyjęciach pojawia się w blond "wyprasowanej" fryzurze. Nicole równie często jak na zmianę uczesania decyduje się na plastyczną korekcję różnych części ciała.