Delikatny brązowy odcień uzyskamy stosując kosmetyki samoopalające. W zależności jednak od tego, jaki konkretnie kosmetyk wybierzesz słoneczny koloryt może mieć całe Twoje ciało lub też możesz skoncentrować się na razie na samej twarzy. Balsam do ciała czy krem do twarzy, a może jedno i drugie ? Decyzja należy do Ciebie!

Balsam Dove Summer Glow to delikatny kosmetyk do ciała, który nie tylko nadaje skórze ciepły koloryt opalenizny, ale też nawilża skórę. Poza tym bardzo dobrze się wchłania i nie pozostawia ciemnych smug. A to dlatego, że ilość zawartych w nim substancji opalających nie jest zbyt duża. Balsam można kupić w dwóch wersjach: dla jasnej i dla ciemnej karnacji. Cena: ok. 17 zł.
Krem nawilżający do twarzy z substancją nawilżającą Dove Summer Glow nadaje twarzy zdrowy, opalony wygląd. Podobnie jak balsam z tej samej serii łatwo się wchłania i nie pozostawia pomarańczowych smug. Cena: ok. 17 zł.
Olay Complete Słoneczna Cera to krem nawilżający, który można stosować codziennie. Zapewnia on codzienną pielęgnację skóry, a jednocześnie nadaje jej naturalny opalony odcień. Dodatkowo krem zawiera filtry chroniące przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym. Cena: ok. 29,90 zł.

Lumene Sun Magic to samooplający krem do twarzy. Kosmetyk ładnie się wchłania i pięknie pachnie. Nie pozostawia smug, a efekt opalonej skóry widoczny jest już po dwóch godzinach. Krem dodatkowo chroni przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym i ogranicza pierwsze oznaki starzenia się skóry. Cena: ok. 62 zł.
Nivea Tonujący Krem Nawilżający to krem dla tych osób, które chcą tylko delikatnie zmienić lub wyrównać koloryt swojej twarzy.Kosmetyk nadaje wrażenie skóry zaledwie muśniętej słońcem, ale jednocześnie dba o odpowiednie nawilżanie. Cena: ok. 26,50 zł.