Wiosną powinnyśmy dokładnie przyjrzeć się naszemu ciału. Do tej pory ukrywałyśmy je pod grubymi, ciepłymi swetrami i szalami. Teraz czas je zrzucić, ale z przerażeniem stwierdzamy, że przez zimę nasze ciało straciło trochę na jędrności. Ze zgrozą zauważamy też, że gdzieniegdzie na naszych udach, pośladkach i brzuchu pojawiła się pomarańczowa skórka. Jak sobie z tym wszystkim poradzić? Z pomocą mogą nam tu przyjść kosmetyczne nowości do pielęgnacji ciała. A trzeba przyznać, że pojawiło się ich ostatnio całkiem sporo.
Perfekt Sculpt firmy Declor to krem-żel o orzeźwiającym cytrusowym zapachu. Nawilża i odżywia, wyrównuje i wygładza oraz, co chyba dla nas najważniejsze, walczy z rozstępami, które pojawiają się na naszym brzuchu, udach i ramionach. Cena: ok. 170 zł.
Chanel Body Excellence - seria, dzięki której każda kobieta ma się poczuć w swoim ciele jak najlepiej. Gel Galbant Fermete dba o jędrność naszego ciała, zwalcza znienawidzony przez nas cellulit i wygładza pomarańczową skórkę. Cena: ok. 255 zł.
Galenic Elancyl Cellu Reverse wyszczuplający preparat, który pobudza organizm do naturalnego spalania tkanki tłuszczowej i redukuje cellulit. Za pomocą dozownika dokładnie odmierzysz ilość preparatu. Kosmetyk dostępny tylko w aptekach. Cena: ok. 114 zł.
Nivea Good-bye Cellulite to zestaw złożony z żelu i specjalnych plastrów. Pierwszy z kosmetyków ujędrnia, wygładza i redukuje cellulit, drugi przeznaczony jest do stosowania w tych miejscach, w których skórka pomarańczowa widoczna jest najbardziej. Cena: żel ok. 34 zł, plastry ok. 44 zł/ 6 sztuk.
Mary Kay Time Wise Cellu-Shape to zestaw dwóch kosmetyków - ujędrniającego na dzień i nawilżającego na noc. Wyrównują i wygładzają skórę minimalizując objawy cellulitu, drobnych żylaków i tzw. "pajączków". Cena: ok. 230 zł.