Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Tymi uwagami teściowe załażą za skórę synowym. TOP 5

18 września 2014, 09:32
1. "Mamusia" ogólnie krytycznie ocenia zdolności synowej do radzenia sobie z obowiązkami żony i matki - np. nie podoba jej się, że jej syn musi sam prasować sobie koszule; w jej domu TAKIE RZECZY i wiele innych ZAWSZE robiła ona!
1. "Mamusia" ogólnie krytycznie ocenia zdolności synowej do radzenia sobie z obowiązkami żony i matki - np. nie podoba jej się, że jej syn musi sam prasować sobie koszule; w jej domu TAKIE RZECZY i wiele innych ZAWSZE robiła ona! / Shutterstock
Jak najłatwiej wyprowadzić kobietę z równowagi? Zorganizować jej spotkanie z teściową i kazać wysłuchać tego, co ma do powiedzenia, czyli TYCH (i pewnie miliona innych) uwag... Oto, na jaką krytykę ze strony teściowych żalą się kobiety w Internecie.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Reklama
Reklama
Tematy:
synowa emocje emocje kobiety teściowa

Powiązane

Reklama

Komentarze(1)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
  • RENATA
    2014-09-18 11:45:18
    moja teściowa, z która po 20 latach znoszenia jej impertynencji, wręcz chamstwa wreszcie przerwałam kontakty miała jedno zdanie, które wg niej miało ucinać dyskusję: "mnie się nie mówi nie". Więc nie mówię jej "nie", bo jej szczęśliwie dla siebie nie widuję!
    0
Reklama

Zobacz więcej

Reklama