Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

6 skutecznych sposobów na oszczędzanie czasu

3 października 2014, 09:55
Lean management ma dwa główne cele: wyeliminować marnotrawstwo i zwiększyć efektywność – produkcji, transportu, sprzedaży, właściwie wszystkiego. Dzisiaj stosowany jest głównie w przemyśle motoryzacyjnym – to kolebka standardów pracy i skuteczności produkcji. Nic dziwnego, w końcu wymyśliła go Toyota. Ale szczupłe zarządzanie można zastosować wszędzie, także w domu oraz w biurze. - Zasady lean można przenieść na każdy aspekt życia. Dzięki temu zaoszczędzimy 5, 10 a nawet 20 godzin w tygodniu – mówi Maciej Wiertel, senior expert z firmy Staufen Polska. Co więcej, prawdopodobnie każdy wdrażał lub wdroży lean we własnym domu, nawet o tym nie wiedząc. – Na co dzień często nieświadomie stosujemy lean, kierując się po prostu zdrowym rozsądkiem, bo on jest do tego najlepszym narzędziem – dodaje i wymienia zasady, które po zastosowaniu zaoszczędzą nam czas, materiały i ułatwią życie.
Lean management ma dwa główne cele: wyeliminować marnotrawstwo i zwiększyć efektywność – produkcji, transportu, sprzedaży, właściwie wszystkiego. Dzisiaj stosowany jest głównie w przemyśle motoryzacyjnym – to kolebka standardów pracy i skuteczności produkcji. Nic dziwnego, w końcu wymyśliła go Toyota. Ale szczupłe zarządzanie można zastosować wszędzie, także w domu oraz w biurze. - Zasady lean można przenieść na każdy aspekt życia. Dzięki temu zaoszczędzimy 5, 10 a nawet 20 godzin w tygodniu – mówi Maciej Wiertel, senior expert z firmy Staufen Polska. Co więcej, prawdopodobnie każdy wdrażał lub wdroży lean we własnym domu, nawet o tym nie wiedząc. – Na co dzień często nieświadomie stosujemy lean, kierując się po prostu zdrowym rozsądkiem, bo on jest do tego najlepszym narzędziem – dodaje i wymienia zasady, które po zastosowaniu zaoszczędzą nam czas, materiały i ułatwią życie. / Shutterstock
Chcesz zaoszczędzić od kilku do kilkudziesięciu godzin tygodniowo? Może się zdziwisz, ale warto skorzystać z rozwiązań wdrażanych przez największe fabryki. Mowa o lean management – szczupłym zarządzaniu. Przedstawiamy kilka porad, jak uwolnić swój czas.
Reklama
Reklama
Tematy:
zarządzanie czasem czas Lean Management emocje emocje kobiety

Powiązane

Reklama

Komentarze(1)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
  • la
    2014-10-03 22:05:30
    Ja odkąd pożyczyłam pieniądze w getin banku i otworzyłam właną firmą nauczyłam się gospodarować czasem, bo jak wiadomo czas to pieniądz
    0
Reklama

Zobacz więcej

Reklama