Sienna Miller przez ostatni rok spotykała się z miliarderem Balthazarem Gettym. Związku nie udało się ukryć przed czujnym okiem mediów. Problem w tym, że Getty ma żonę i trojkę dzieci. Jawny romans Miller i Getty’ego rozsierdził prasę i opinie publiczną. Choć związek rozpadł się na początku tego roku, aktorka narzeka na negatywne podejście ze strony mediów. Przyznaje jednak, że jej zachowanie nie było najładniejsze.

KAŻDY MA COŚ NA SUMIENIU...

„Prawdopodobnie nie jestem zbyt miła osobą” – mówiła w rozmowie z magazynem GQ. Ale gwiazda próbuje się również bronić, przekonując, że każdy ma na sumieniu jakieś grzeszki..

„Myślę, że jeśli wpuścić kamerę do czyjegoś życia i dokumentować je codziennie przez sześć lat, od 21 do 27 roku życia, zawsze znajdzie się niezbyt ładne rzeczy” – mówi. Dodaje też, że nie zasłużyła na reputację „dziwki”, jako, że od lat pozostaje w stałych związkach.

„Uważa się mnie za kompletnie rozwiązłą osobę – oto moja reputacja. Ale prawda jest taka, że pozostawałam w stałych związkach od 19 do 21 roku życia z Dave’m ( Neville, projektantem mody), od 21 do 24 z Jude’m (Law’em, aktorem), od 24 do 26 z Rhys’em (Ifansem, aktorem), a potem z Balthazarem (Gettym). Zdarzyło mi się też kilka mało znaczących i krótkich romansów, ale nigdy nie zachowywałam się jak dziwka” – broni się Sienna.

________________________________

NIE PRZEGAP:

>>> Żonę piłkarza zabiła liposukcja
>>> Zobacz, jak oszpeciły ich operacje plastyczne
>>> Oto nowa ikona singielek