Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki

Po rozwodzie z dzielnym policjantem Zbyszkiem Urbańskim gwiazda wpadła w muskularne ramiona Marcina Łopuckiego. Ten utytułowany mistrz fitnessu, animator zajęć dla dzieci i dorosłych wyznał, że nie od razu zakochali się w sobie, podobno najpierw po prostu się przyjaźnili. Kasia Skrzynecka jest znana ze swojego umiłowania sportu, więc mąż na pewno nie szczędzi jej wskazówek i aktorka pod fachowym okiem pracuje nad rzeźbą ramion. I trzeba przyznać, że ma bardzo kształtne...

Mandaryna i Michał Szatkowski

Po czerwonowłosym, niezrównoważonym wokaliście Mandaryna podobno nie szukała już przygód miłosnych. Ale, jak to w życiu bywa, one same do niej przyszły. Michał, nauczyciel wf-u, wydaje się być dla Marty cichą przystanią - zresztą po Wiśniewskim każdy by nią był. Mimo, że oboje jednym głosem zaprzeczają plotkom o ślubie, coś nam się wydaje, że niedługo zobaczymy w jakiejś kolorowej gazecie sesję zdjęciową z tego doniosłego wydarzenia.


Madonna i Carlos Leon

Królowa popu zapoczątkowała modę na związki z trenerami fitnessu, z tym, że jej historia nie zakończyła się happy endem z serii "i żyli długo i szczęśliwie" - przynajmniej dla Carlosa Leona. Zostawił Madonnie pamiątkę w postaci córki Lourdes i usunął się w cień. Plotkowano, że Madonna użyła go w celach reprodukcyjnych. Jeśli tak rzeczywiście było, to Madonna w pełni zasługuje na miano największej cyniczki show-biznesu.

____________________________

NIE PRZEGAP:

>>> Psychofanka Angeliny zarobi na dzieciach
>>> Straszny syndrom "Gotowych na wszystko"
>>> Ania Przybylska odkrywa sekret seksapilu