Agnieszka Maciąg i Robert Wolański

Top modelkami nie zostają niewysokie dziewczęta, dlatego modelki lub byłe modelki ze swoimi wybrankami stanowią gros najsłynniejszych par show biznesu, gdzie to kobieta góruje wzrostem. Oto jedna z najsłynniejszych polskim modelek, Agnieszka Maciąg ze swoim wybrankiem.

Joanna Krochmalska i Liroy

Słynny Scyzoryk nie uważa najwidoczniej, że dowodem na bycie prawdziwym macho jest górowanie nad partnerką. Dumnie pozuje do zdjęć ze swoją połowicą Joanną.

Tom Cruise i Katie Holmes

Jak widać można być pożądanym przez kobiety macho a jednocześnie tą niższą połową. Tom Cruise lubi przytulić się do ramienia żony Katie Holmes. Wcześniej to samo robił z poprzednią małżonką Nicole Kidman

Nicole Kidman i Keith Urban

Nicole podziela upodobania byłego męża. Gdy porzucił ją Tom Cruise, odnalazła nową miłość: muzyka country Keitha Urbana. Również niższego.

Roman Polański i Emanuelle Seigner

Gdy jest się równie potężnym w świecie filmu mężczyzną, co Roman Polański, brak potęźnej postury nie jest problemem. Drobne wymiary reżysera nie przeszkadzają jego żonie, seksownej Emanuelle Seigner

Rod Stewart i Penny Lancaster

Bywa, że wysoki wzrost wybranki jest dla mężczyzny wręcz powodem do dumy. Rod Stewart z zachwytem i dumą pokazuje światu Penny Lancaster i nie zabrania jej podkreślania różnicy wzrostu wysokimi szpilkami.

Mick Jagger i L'wren Scott

Mick Jagger lubi duże dziewczyny. Wśród jego podbojów znalazła się również obecna pierwsza dama Francji Carla Bruni. Od lat związany jest z piękna projektantką L'wren Scott.

Carla Bruni i Nicolas Sarkozy

Jedna z najsłynniejszych par, gdzie to ona patrzy na niego z góry. W przeciwieństwie jednak do wielu panów, którym „wyższość” partnerek nie przeszkadza, prezydent Francji nie wydaje się być pogodzony z rolą tego mniejszego. Najlepszym na to dowodem są jego słynne buty na wysokim obcasie i płaskie czółenka, jakie nosi Carla.

__________________________________