Baran, 21 marca - 19 kwietnia

Reklama

Jak na prawdziwą "Baranicę" przystało, jesteś uparta i nie jest łatwo cię odwieść od upatrzonego celu. Tak samo w miłości: w sierpniu uda ci się nareszcie usidlić mężczyznę, na którego miałaś od dawna ochotę. Zapowiada się romans tak gorący, jak asfalt w Teksasie!

Byk, 20 kwietnia - 20 maja

Jesień tuż, tuż, a ty ciągle czekasz na tego jedynego. Nie przejmuj się, bo Saturn szykuje dla ciebie niespodziankę. Koniec sierpnia przyniesie ci wiadomość od kogoś, kto pozornie zniknął z twojego życia. Ale tylko pozornie, bo od lat miał na ciebie oko. I czekał...

Bliźnięta, 21 maja - 21 czerwca

W tym miesiącu czeka cię błogi relaks, związany nie tylko z urlopem. W miłości nadwzyczaj dobra passa, żadnych czarnych chmur na horyzoncie, żadnych kłótni... Ciesz się tą sielanką, bo już niedługo się ona skończy. I to niestety przez sprawy finansowe.

czytaj dalej...Rak, 22 czerwca - 22 lipca

Nie ma to jak dobra impreza na świeżym powietrzu, na przykład grill u przyjaciół czy party nad jeziorem, przy ognisku. Sierpień przyniesie ich wiele, a na jednej z nich zawiążesz wielce obiecującą przyjaźń, która być może przerodzi się w coś więcej.

Lew, 23 lipca - 22 sierpnia

Całą swoją energię spożytkujesz w tym miesiącu na załatwianie spraw służbowych. Szkoda, bo miłość nie znosi stanu zawieszenia, a w taki ją właśnie wprowadziłaś. Musisz zmienić swoje priorytety, zanim będzie za późno...

Panna, 23 sierpnia - 22 września

Koniec lata przywitasz z ulgą, pełna sił i nadziei na zmiany w swoim związku. Jednak naiwnością byłoby sadzić, że uda się wszystko naprawić w kilka tygodni. Potrzeba czasu i wiele cierpliwości. Ty ją jednak masz i już na początku jesieni sytuacja zacznie dochodzić do normy.

czytaj dalej...

ReklamaWaga, 23 września - 22 października

Odwagi, Wago! Walcz o swoją miłość! W najbliższych dniach zawisną nad nią czarne chmury niedomówień i nieporozumień. Zaowocują one wielką awantura, podczas któej do głosu dojdą skrywane pretensję twojego partnera. Musisz nad tym zapanować i pomyśleć, jak uratować związek.

Skorpion, 23 października - 21 listopada

Nie próbuj w tym miesiący żadnego ze swoich skorpionich, miłosnych trików. Jak mówiła narzeczona pewnego premiera: szczerość przedew wszystkim. Bądź więc ze swoim mężczyzną zwyczajnie szczera, a wszystko się ułoży. I jeszcze jedno: uważaj na nieszczere koleżanki z pracy.

Strzelec, 22 listopada - 21 grudnia

Lubisz błogie lenistwo i godziny spędzane na "nicnierobieniu"? Super - w sierpniu o nich zapomnij. Będzie wyjątkowo intensywny, ale także pełen miłosnych uniesień. A to wszystko dzięku Wenus, która łaskawie patrzy na ciebie swoim pięknym okiem.

czytaj dalej...

Koziorożec, 22 grudnia - 19 stycznia

Co się dzieje? Dlaczego nie masz energii? W tym miesiącu będziesz to pytanie zadawała sobie nader często. Musisz nabrać chęci do życia i do miłości, pomyśl zatem o zmianie swoich nawyków życiowych. Może po prostu powinnaś zacząć się wysypiać? 4 godziny snu na dobę to za mało!

Wodnik, 20 stycznia - 18 lutego

Lubisz ryzyko w uczuciach. To dobrze, bo sierpień bedzie miesiącem ryzyka i huśtawki emocjonalnej. Przeżyjesz to jakoś, w końcu brak harmonii to twój normalny stan... co więcej - z potyczek o serce pewnego mężczyzny (blondyn!) wyjdziesz zwycięską ręką.

Ryby, 19 lutego - 20 marca

Twój urok osobisty i umiejętność zjednywania sobie ludzi zadziałają w tym miesiącu jak nigdy. Okaże się nawet, że masz cichego, ale wiernego wielbiciela, który od wielu miesięcy stara sie zdobyć twoje względy. Pozwól się zaprosić, choćby na kawę...