Wierzyć, nie wierzyć, ale faktem jest, że mężczyźni spod różnych znaków zodiaku wykazują naprawdę inne cechy seksualne. Mówi się, że najbardziej namiętnym znakiem jest Skorpion, a panom spod znaku Panny lekceważąco przypina się łatkę łóżkowych leniuchów.

Reklama

NIE GADAJ, TYLKO CAŁUJ

Tak samo rzecz ma się z całowaniem. To, w jakim miesiącu urodził się facet ma podobno wpływ na to, jak całuję swoją ukochaną (no, albo po prostu kobietę, z którą całować mu się w danej chwili przyszło).

Znawcy ludzkich charakterów i układów gwiazd są przekonani, że Baran całuje bardzo gwałtownie. Podobnie zaborczy jest Lew - całuje jakby chciał - zgodnie ze swą dziką naturą - zjeść swoją ukochaną. Byk całuje na luzie, a Bliźniak bywa spięty. Mężczyzna spod znaku Panny jest w całowaniu bardzo opanowany, a z kolei Waga mocno niezrównoważony, ale za to szalony.

Skorpion jest pełen erotyzmu, całuje powoli, ze smakiem ( no tak, można się było tego spodziewać...). Strzelec lubi ekstrawagancję, a Koziorożec w całowaniu jest po prostu poprawny. Pocałunek Wodnika odpręża, a Ryby jest pełen czułości.

I co ty na to? Prawda czy nieprawda? Może podyskutujesz o tym na naszym forum?

______________________________________________

NIE PRZEGAP:

>>> Chcesz wspaniałego seksu? Jedź do sanatorium
>>> Dlaczego Niemcy pedałują do burdeli?
>>> Co robić, gdy mu do miłości chęci nie staje