Amerykańscy rodzice najbardziej ufają lesbijskiej parze Ellen DeGeneres i Portii de Rossi, bo to właśnie im najchętniej zostawiliby swoje dzieci pod opieką. Na drugim miejscu znalazła się Jennifer Aniston, która, co ciekawe matką nigdy nie była.

Reklama

PSAV PANI JOLIE NIE BUDZI ZAUFANIA

Jednak jej wizerunek sympatycznej dziewczyny z sąsiedztwa musiał trafić do przekonania rodzicom, bo na głowę pobiła ona Angelinę Jolie, która uplasowała się za nią, na kolejnym miejscu. Bycie matką szóstki dzieci najwyraźniej wcale nie powiększa społecznego zaufania do Angeliny – której wszyscy pamiętają noszenie na piersi fiolki z krwią ukochanego.

Z kolei w rankingu na najlepszą matkę w showbiznesie wygrała Jennifer Garner, żona Bena Afflecka. Zaraz za nią, według Amerykanów, w tej roli sprawdza się Michelle Obama – matka dwóch córek, oraz Reese Witherspoon, która poświęca swoim dzieciakom dużo czasu.Na szarym końcu tego zestawienia wleką się Dina Lohan – balująca nocami razem ze swoimi córkami i Courtney Love – na której temat dodawać nic nie trzeba.