Małżeństwo z "Na Wspólnej"

Kiedy Leszek Lichota przyjmował rolę Grzegorza Zięby w serialu "Na Wspólnej", nie przypuszczał, że odmieni to jego życie. Miał pojawić się w kilku odcinkach i zazwyczaj grał ze swoimi serialowymi rodzicami Marią (Bożena Dykiel) i Włodkiem (Mieczysław Chryniewicz). Aż któregoś dnia spotkał na planie Ilonę Wrońską, która gra Kingę Brzozowską. Ich wątki w serialu splotły się tylko na chwilę, ale to wystarczyło, żeby między nimi zaiskrzyło. Szybko okazało się, że jest to bardzo poważny związek. Ilona była w ciąży. Ich córeczka Natasza urodziła się ponad półtora roku temu. Teraz czekają na narodziny drugiego dziecka, które ma się pojawić na świecie wiosną. Aktorka w wywiadach zapewnia, że rodzina jest dla niej najważniejsza. "Nie potrafiłabym cieszyć się życiem sama, bez możliwości podzielenia się swoimi małymi sukcesami, doświadczeniami z najbliższymi" - opowiada Ilona w wywiadach. Aktorka dzielnie łączy macierzyństwo z pracą na planie. Pierwszą ciążę przykrywała szerokimi bluzami. Drugą scenarzyści wykorzystali w serialu. Leszek Lichota zrezygnował z grania Grzegorza w "Na Wspólnej", a rola Ilony się rozwija.

Nie lubiłam go!

Wspólna praca połączyła także inną znaną parę. Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk poznali się w szkole filmowej w Łodzi. On był na trzecim roku, ona zaczynała naukę. Znajomość ograniczyła się do złośliwych żartów Mikołaja względem młodszej koleżanki. "Nie polubiłam go w szkole" - wyznaje Aneta. Kilka lat później spotkali się we Wrocławiu na planie serialu "Pierwsza miłość". Żeby było ciekawiej, grali parę zakochanych. "Uczucie narodziło się jakoś tak naturalnie"- wyznaje Mikołaj. Ekipa filmowa domyślała się czegoś, ale dopiero kiedy Aneta i Mikołaj zaczęli w nieskończoność powtarzać scenę pocałunku, wszystko stało się jasne... Niedawno Mikołaj i Aneta się zaręczyli.

Od pierwszego wejrzenia…

Najgorętsze małżeństwo ostatnich miesięcy piękna Alżbeta Lenska i przystojny Rafał Cieszyński (32 l.) także poznali się na planie serialu. "Anioł stróż" gościł na naszych ekranach krótko, Rafał grał tam drugoplanową rolę, a Alżbeta pojawiła się tylko w jednym odcinku i to w zupełności wystarczyło do ognistego romansu, który skończył się małżeństwem.

No i na koniec warto przypomnieć najbardziej znany związek telewizyjny - Kasi Cichopek i Marcina Hakiela. Poznali się podczas programu "Taniec z gwiazdami", a cała Polska śledziła rodzące się z odcinka na odcinek uczucie. Para planuje ślub, kupiła dom i prowadzi wspólne interesy. "Telewizja zmieniła nasze życie" - przyznają. Dziś są jak papużki - nierozłączki i planują ślub