Jaka jest tajemnica do serca i umysłu kobiety? Znać jej myśli i pragnienia oczywiście, a te możesz poznać tylko wtedy, gdy kobieta sama zdradzi ci swoje tajemnice. Jeśli chcesz wiedzieć, dokąd ją zabrać i jak sprawić jej przyjemność, przeczytaj poniższe podpowiedzi.

Reklama

KOBIETY TEŻ MYŚLĄ O SEKSIE

Obiegowa opinia jest taka, że kobiety myślą tylko o zakupach. Owszem, jest w tym trochę prawdy, bo wszystkie wiemy, jak to jest iść na jazzowy koncert i przez jego połowę myśleć o skórzanych spodniach, które widziało się w sklepie obok klubu. Jednak zakupy to ta część myśli, którą akurat wprowadza się w czyn. Nie jest to zatem myślenie życzeniowe, tylko raczej praktyczne planowanie kiedy, gdzie i jak to potem upchnąć w szafie.

Kobiety, wbrew temu, co sądzą panowie, często myślą o seksie. I niekoniecznie w tym romantycznym kontekście. Jeśli faceci myślą o seksie co 3 minuty, to kobiety robią to nie rzadziej niż co 5 minut. Siedząc przy kawie z koleżanką uważnie lustrują przechodzących dookoła mężczyzn, jednocześnie rozmawiając o podatkach. Jesteście naiwni sądząc, że nie mówią sobie w duchu – tego faceta chętnie zaproszę na jedną noc – a i język często jest bardziej dosadny.

czytaj dalej...Częściej niż o zakupach czy o seksie, możemy myśleć tylko o jedzeniu, podobno 44 razy na dobę, co daje tygodniowo 5 godzin, a miesięcznie – jeden dzień. Choć dieta trwa nieustannie, do końca świata i o jeden dzień dłużej, w wyobraźni panie konsumują placki ziemniaczane, spaghetti czy pierogi polane kwaśną śmietaną. Czasem zamiast jedzenia, wystarczy przeanalizowanie samego jadłospisu czy czytanie książek kucharskich. Ale idąc dookoła restauracyjnych ogródków, możesz być pewien, że twoja kobieta dyskretnie zerka z tęsknotą do talerzy jedzących. Kobiety drobiazgowo planują co zjedzą, z czym i gdzie, i tak przez cały dzień, już odkąd tylko otworzą oczy.

Kobiety często myślą o innych kobietach. Można się śmiać, że okulary muchy zostały wynalezione po to, żeby inne kobiety nie widziały, że są bacznie obserwowane. Nie chodzi tu wcale o złośliwe wyszukiwanie defektów u mijających nas kobiet, a raczej o zdrowe porównanie, auto doping i przyuważenie ciekawych zestawów modowych, które same wykorzystamy podczas kolejnego wyjścia na miasto.

KOBIETY PISZĄ LISTY

Listy. Nie te korespondencyjne, tylko te porządkujące nasze życie. Kobiety mają cudowną zdolność do tworzenia w wyobraźni list z rzeczami do załatwienia. Codziennie nowa i niemal na każdy temat. Są listy z zakupami spożywczymi, miejscami do odwiedzenia, mailami do wykonania, książkami i filmami do zapoznania się na już i ciuchami, po których każda kobieta będzie już kompletna i w pełni wyposażona. Sympatyczne to i pomocne, szczególnie, jeśli samemu jest się totalnym zapominalskim.

czytaj dalej...Wbrew pozorom, wszystko o czym myślą kobiety skrycie, jest w pełni zorganizowane i poddane drobiazgowemu rygorowi. Nie marnuje się ani minuta czasu. Każdy obmyślony zakup, każda lista pozwala tak naprawdę zaoszczędzić czas w momencie, gdy kobieta zabierze się do wykonania planu.

A TOBIE ILE TO WSZYSTKO ZAJMUJE?

Jak obliczyli naukowcy - przygotowanie się do wieczornego wyjścia przeciętnej kobiecie zajmuje ponad godzinę. Z tego 15 minut zabiera kąpiel, 21 minut ułożenie fryzury, a 17 minut przymierzanie ciuchów i dopasowywanie kreacji. Kolejne 12 minut panie spędzają na poprawianiu urody za pomocą makijażu. W międzyczasie wykonają jeszcze 4 telefony do przyjaciół aby dogadać miejsce spotkania i warte odwiedzenia imprezy.

Reklama

Gdyby to samo robili panowie, na wyjście nie starczyłoby już czasu.

Wielozadaniowość kobiet i ich zdolność do mówienia, robienia i myślenia w tym samym momencie, pozwala im na skumulowanie w tym samym co panowie czasie, o wiele bardziej intensywnego życia. Od zawsze wiadomo, że mężczyźni nie mają zbyt podzielnej uwagi i że nie potrafią działać jednocześnie w kilku kierunkach.

_____________________________________

NIE PRZEGAP:

>>> Niedługo na świat przyjdą dwunastoraczki
>>> To nie jest lato dla starych ludzi...