3-letnia Chifundo Mercy James pochodzi z Malawi i niedługo jej życie ulegnie znacznej zmianie. Odkąd w 2006 roku Madonna zobaczyła dziewczynkę w sierocińcu w Afryce, myślała o jej adopcji.

Reklama

NOWY POKÓJ DLA NOWEJ CÓRKI

Sprawa wisiała na włosku ze względu na to, że Madonna nie jest obywatelką Malawi , a jej sprawy prywatne niedawno się pokomplikowały. W końcu jednak zgodę dano i gwiazda niedługo zabierze dziewczynkę do domu.

Z tej okazji remontuje swój nowojorski dom i szykuje pokój dla dziewczynki. Ponieważ szalenie podobał się jej pokój Apple, córeczki Gwyneth Paltrow, poprosiła aktorkę o pomoc.

Gwyneth jest bowiem zapalona dekoratorką wnętrz – amatorką. Przyjaciółka chętnie przystała na pomysł i zabrała się do roboty. Królowa pop chce, żeby dziewczynka już od pierwszego dnia poczuła się jak mała księżniczka.

Mercy będzie więc mieszkała w baśniowej krainie, bo wiadomo, że przy funduszach Madonny tylko wyobraźnia jest granicą.

Tymczasem trwa kompletowanie gadżetów dla małej Mercy. Kaszmirowe swetry czekają w szafie, rośnie liczba bransoletek na toaletce dziewczynki. A 13-letnia Lourdes wydaje swoje kieszonkowe na drobiazgi dla swojej nowej siostry. Wszyscy bardzo się niecierpliwią i z radością czekają na nowego członka rodziny.

__________________________________________

NIE PRZEGAP:

>>> Zobacz najbogatszych singli świata
>>> Mężczyźni, którzy kochają puszyste kobiety
>>> Świat jest okrutny dla starzejących się kobiet