GRUNT TO SPONTANICZNOŚĆ

Piękna Jada Pinkett Smith, małżonka aktora, opracowała jednak niezawodny sposób na utrzymanie wysokiej temperatury w ich związku. W wywiadzie dla magazynu Redbook zdradziła, że jej sposobem na wniesienie powiewu świeżości do małżeńskiego pożycia jest... wyciąganie męża na spontaniczne tete a tete w sytuacjach, kiedy najmniej spodziewa się seksu.

KOCHANIE! NIESPODZIANKA!

Gwiazda filmu "Ali" twierdzi w dodatku, że jej sprośny trik może być zastosowany przez każdego, kto chce dodać barw współżyciu w związku. Doradza podstępne wykradanie się, na przykład z imprezy organizowanej w domu przyjaciółki. Tymczasowym gniazdkiem miłości może stać się łazienka, sypialnia czy inne zakamarki. 37-letnia aktorka przyznała, że uwielbia zaskakiwać swojego mężczyznę i uwodzić go, gdy najmniej się tego spodziewa. To samo poleca innym i radzi, by popuścić wodzy fantazji w planowaniu takich pikantnych "niespodzianek".

"Zatrzymaj samochód na poboczu... Pomyśl o miejscach poza domem, które mogą ofiarować wam komfortowe warunki do seksu" - przekonuje.

___________

NIE PRZEGAP:

>>> Polski seks jest pełen hipokryzji
>>> Zobacz najpiękniejsze kobiety wszech czasów
>>> Czy lubisz szybki seks?