CUDZY STYL ŻYCIA

Reklama

To, że w twoim środowisku panuje moda na określony styl życia, nie znaczy, że ty również musisz mu się podporządkować. I nie daj się przekonać wszystkim naokoło, mówiącym, że jesteś dziwolągiem, jeśli masz ochotę na coś innego. Rzuć cudzy styl życia, jeśli ci nie odpowiada. Wolisz chodzić spać o 22 niż imprezować do białego rana? Do dzieła.

NIEPOTRZEBNY REŻIM

W imię pięknego wyglądu i nienagannej figury jesteśmy gotowe na wiele wyrzeczeń. Ale codzienne katowanie się to nie jedyny sposób na ładną sylwetkę. Jeśli ćwiczenia na siłowni nie sprawiają ci przyjemności, zamień pot i łzy przy hantlach na jazdę na rowerze. Spalisz tyle samo, lecz w o ile przyjemniejszy sposób.

TOKSYCZNE JEDZENIE...

Poranna kawa na rozpęd, bułka na drugie śniadanie, a na kolację - fast food? Ciężka praca i brak czasu często owocują toksyczną i niezdrową dietą. A takie zgubne nawyki łatwo się utrwalają. Pieczywo pełnoziarniste, zielona herbata i jednodniowe soki też mogą zacząć należeć do twoich przyzwyczajeń.

...I TOKSYCZNE ZWIĄZKI

Toksyczne jest nie tylko jedzenie w fast foodach. Również niektórzy ludzie. Nie warto tracić czasu na kontakty z osobami, które nigdy cię nie polubią i zawsze obgadują za plecami.Toksyczni są również ci, którzy szantażują cię emocjonalnie albo wykorzystują.