Trudno powiedzieć, co sprawia, że jedna z najbliższych ci kobiet wdzięczy się do twojego mężczyzny, ale widok taki nie należy do przyjemności. Kiedy nie możesz liczyć nasolidarność jajników? Poniżej, za jednym z portali, przedstawiamy cztery wyjątkowo niebezpieczne typy.

Reklama

>>> Komiczny język intymny

TYP PRZESADNIE PRZYJAZNY

Ona chyba po prostu nie wie, gdzie leży granica. Inaczej Pani Sympatyczna, Miss Pokrewności Dusz. Zwykle nie chce nikomu zrobić krzywdy, co nie przeszkadza jej ciągle go dotykać i obejmować oraz śmiać się z każdego jego żartu - nawet najgłupszego. Wysyła tym samym fałszywe sygnały. Nie potrafi uszanować prywatnej przestrzeni pary i sprawia, że czujesz się zażenowana.

"Gdy większą grupą poszliśmy do klubu, moja przyjaciółka zaciągnęła mojego chłopaka na parkiet i kokietowała go bez przerwy. Zażenowana opuściłam klub. Zrobiłam mu później niezłą awanturę". Ania, 24 lata

RADA:

Najlepiej w takich sytuacjach zachować się dojrzale. Daj swojemu partnerowi znać, że nie lubisz, gdy jakakolwiek kobieta pozwala sobie na tak dużo w stosunku do niego. Wytłumacz mu, że wolałabyś, by od razu odrzucał takie zaloty, co pozwoli uniknąć napięć między wami dwiema. Z drugiej strony nie reaguj zbyt ostro w sytuacji, gdy wina niekoniecznie leży po jego stronie.On może po prostu starać się być miły dla twojej koleżanki.

>>> Mam na ciebie zlecenie...

TYP PAZERNY

Ona po prostu nie może oprzeć się dobrej partii. Jest sławna, a właściwie niesławna z umawiania się z kilkoma facetami na raz, a to, że część z nich może być już zaręczona, zupełnie jej nie przeszkadza.

"Kaśka od początku studiów zapracowała na opinię dziewczyny, która nie przepuści żadnemu. Kiedyś wybraliśmy się grupą do lokalu, dołączył do nas mój chłopak. Od tego momentu Kaśka nie ustawała w próbach znalezienia się z nim sam na sam, a najgorsze, że mój chłopak wcale nie opierał się jej staraniom. Dwa dni później w jego komórce znalazłam jej sprośne SMS-y. Rzuciłam go tego samego dnia". Emilia, 27 lat

RADA:

Opowiedz mu od razu wszystko, co wiesz o jej podbojach. To sprawi, że nie będzie brał poważnie jej zalotów. Mężczyźni nie są skłonni rezygnować z dobrze zapowiadającego się związku dla krótkiej i nic nieznaczącej przygody.

TYP PLOTKARSKI

Jest jedną z twoich najlepszych przyjaciółek, co oznacza, że zna wiele twoich tajemnic - w tym tych mało chwalebnych. Pozostawienie jej sam na sam z twoim nowym chłopakiem niechybnie skończy się tym, że jakoś wymkną się jej sekrety, które ty wolałabyś przed nim ukryć.

"Z moją koleżanką z pracy zawsze trzymałyśmy sztamę - mówiłyśmy nawet, że są z nas dwie najgorsze jędze w firmie. Kiedyś długo zabawiłyśmy w pewnym lokalu i mój partner odwiózł ją do domu. Poniewczasie zaczęłam się martwić, a moje najgorsze przewidywania sprawdziły się już nazajutrz. Opowiedziała mu pewne szczegóły z mojego związku, które nie świadczyły o mnie zbyt pochlebnie. Nie wiedziałam, co powiedzieć". Teresa, 32 lata

RADA:

Lepiej trzymać takie osoby z dala od twojego partnera lub po prostu wprowadzić go w historie z przeszłości i zaznaczyć, że to już historia. Jeśli jesteś w stanie to zrobić, nie musisz się obawiać nawet najgorszych plotkarek.

>>> Fatalne zauroczenie

Reklama

ZDESPEROWANA SINGIELKA:

Nie znosi swojego statusu singielki, ale próbuje go zmienić bez powodzenia. Próbowała szczęścia prawie z każdym i każdy facet jest dla niej potencjalnym celem. Nie myśl, że jako średnio atrakcyjna kobieta nie stanowi dla ciebie zagrożenia. Do tego celu podąży choćby po trupach. Od razu wciągnie go w długą rozmowę i pod byle pretekstem poprosi o numer telefonu.

RADA:

Upewnij ją, jak poważnie traktujesz tego chłopaka. Jego wprowadź w temat zdesperowanej znajomej i poproś, by w razie spotkania od razu zniechęcił ją w jej zapędach.

TYP "JESTEM SEXY I WIEM O TYM"

Wie, że jest w stanie mieć każdego, jeśli się postara, i rzeczywiście robi wrażenie na wielu facetach. To wrażenie może zrobić również na twoim. On, gdy tylko ją pozna, zaczyna o nią wypytywać i dąży do kolejnych spotkań.

RADA:

Włóż dużo starań w ubiór, tak by mu się podobać. Podkreśl też inne swoje zalety - być może musisz sprawić, by sobie o nich przypomniał. I uzbrój się w pewność siebie - ona zawsze dodaje kobietom atrakcyjności. Pamiętaj, nawet chwilowe zauroczenie nie musi być dla ciebie zagrożeniem. Przecież nie bez powodu jesteście razem - wiele was łączy.

>>> Co chcą faceci, byśmy częściej robiły w łóżku