Badacze przeanalizowali dane dotyczące gwiazd, które już za młodu zaczęły oszałamiająca karierę. Były to osobistości z dalekiej przeszłości, jak Elizabeth Taylor i Shirley Temple, jak i z teraźniejszości . Okazało się, że we wcześnie rozpoczynanej karierze gwiazdy zdecydowanie najbardziej sprzyjają Strzelcom. Osoby spod znaku Strzelca mają dwukrotnie większe szanse na swoje przysłowiowe 5 minut sławy niż osoby spod innych znaków!

ONI URODZILI SIĘ POD SZCZĘŚLIWĄ GWIAZDĄ

Reklama

Pod szczęśliwą gwiazdą rodzą się osoby urodzone pomiędzy 22 listopada a 21 grudnia. Do tego grona zaliczyć można aż 18 procent młodych i dziecięcych gwiazd, a więc blisko co piątą. Dla porównania zajmujące drugie miejsce wśród „wybranych” znaków Panny, Wagi i Wodniki stanowią zaledwie 9 procent tej grupy.

Strzelce są uważane za osoby silnie zmotywowane do sukcesu, ambitne i posiadające szerokie horyzonty, ale jednocześnie kłótliwe i bezceremonialne – wszystkie te cechy mogą w jakiś sposób tłumaczyć ich sukces w drapieżnym i bezwzględnym świecie show-biznesu. Takie wyniki nie dziwią Jonathana Cainera, astrologa pracującego dla brytyjskiego dziennika „Daily Mail”. „Strzelce znajdują się pod władzą Jowisza, planety nadziei i mają bardzo waleczną osobowość. Ich zaletą jest brak zahamowań i naturalna, wręcz wybujała pewność siebie. Dzieci spod tego znaku zwykle są pełne werwy” – tłumaczy specjalista.

ICH CZAS SZYBKO MIJA?

Cainer tłumaczy, dlaczego w dorosłym życiu Strzelcom jest już trudniej. „Strzelce nie rozumieją słowa >niemożliwe<, dopóki nie osiągną swoich późnych lat dwudziestych. Kiedy w końcu je zrozumieją, mogą boleśnie odczuć jego znaczenie. W późniejszym życiu są tak trzeźwo myślący, jak wcześniej byli lekkomyślni”.

Oprócz wymienionych wcześniej Spears, Aguilery i Johannson to uprzywilejowanej grupy Strzelców należą między innymi Vanessa Hudgens, Bruce Lee i Jermaine Jackson. Poz znakiem Panny, która zajmuje drugie (ex equo z trzema innymi znakami) miejsce wśród „gwiezdnych” znaków, na świat przyszedł między innymi Macaulay Culkin i sam król popu Michael Jackson.

Najmniej uprzywilejowane spośród wszystkich znaków są Byki, które stanowią 5 procent młodych gwiazd. Ale i wśród Byków zdarzają się osoby, które mają na koncie oszałamiające kariery – na przykład legendarna dziecięca aktorka Shirley Temple, która swój pierwszy film nakręciła w wieku ośmiu lat i stała się największą tego typu gwiazdą nie tylko w latach 30.

PANNA LEKKO W TYLE

Badanie zostało przeprowadzone na zlecenie kanału Cartoon Network. „To ciekawe dowiedzieć się, że sukces naszych największych gwiazd jest dosłownie predystynowany przez gwiazdy” – skomentował wyniki Barnaby Dawe, szef marketingu Turner Entertainment Channels.

Jakie znaki sprzyjają gwiazdom?1. Strzelce (18 proc) - Britney Spears, Christina Aguilera, Scarlett Johansson, Miley Cyrus, Bruce Lee, Anna Chlumsky, Jermaine Jackson, Vanessa Hudgens

2. Panny (9 proc.) - Michael Jackson, Macaulay Culkin, Rupert Grint, River Phoenix, Nicolas Jonas

3. Raki (9 proc.) - Lindsay Lohan, Fred Savage, Georgie Henley, Corey Feldman, Tanay Chheda, Natalie Wood

4. Wodniki (9 proc.) - Mischa Barton, Christina Ricci, Elijah Wood, Christian Bale ("Empire of the Sun"), Justin Timberlake, Emma Roberts

5. Wagi (9 proc.) - Zac Efron, Jack Wild ("Oliver!"), Mickey Rooney, Tito Jackson.

________________________________________

NIE PRZEGAP:

&gt;&gt;&gt; Na zimową depresję najlepsi są Włosi
&gt;&gt;&gt; Najlepsi i najgorsi kochankowie świata
&gt;&gt;&gt; Najgorętsze fantazje erotyczne kobiet

Reklama

&gt;&gt;&gt; Szok! Co oni zrobili tym dzieciom?!