Baran, 21 marca - 19 kwietnia

Reklama

Lekkie przeziębienie zamieni się w naprawdę solidną grypę, ale jeśli czytałaś nasz tekst >>> Na grypę najlepszy jest orgazm to wiesz, co powinnaś zrobić. A ponieważ twój ukochany także zacznie kaszleć i kichać, to zaproś go do swojego łóżka. Takie wspólne chorowanie jest naprawdę ekscytujące.

Byk, 20 kwietnia - 20 maja

Uważaj w tym miesiącu na faceta, który będzie usiłował cię omamić wymyślnymi komplementami. Niestety, ma na celu tylko jedno - chce, abyś pomogła załatwić mu pewną sprawę, którą dzięki swojej pozycji możesz popchnąć do przodu. Dobra passa w sprawach finansowych, nie wahaj się zainwestować.

Bliźnięta, 21 maja - 21 czerwca

W pażdzierniku uda ci się wyrwać na kilka dni na późny, jesienny urlop. I jak się okaże, będzie on zbawienny dla twoich zszarganych nerwów. Długie spacery po kolorowym lesie umili ci zaś towarzystwo melancholijnego mężczyzny. Uwaga, on tylko na pierwszy rzut oka wygląda na smutasa. Zaryzykujesz?

czytaj dalej...Rak, 22 czerwca - 22 lipca

Lubisz wyzwania? To uważaj. W tym miesiącu zostaniesz zawalona pracą, bo twoi szefowie wyjdą z założenia, że ze wszystkim dasz sobie znakomicie radę. Nie powinnaś jednak szaleć i gdy już uda ci się nieco uporać z zadaniami, wyjedź na kilka dni z miasta i zajmij się tylko sobą.

Lew, 23 lipca - 22 sierpnia

Lwice są z założenia bardzo ambitne, ale ta cecha w pażdzierniku będzie ci wyjątkowo przeszkadzała. Ale za to w miłości poszczęści ci się bardziej, niż zwykle - już nie mówiąc o seksie. Będzie namiętnie, prawie tak, jakby to była wiosna, a nie jesień!

Panna, 23 sierpnia - 22 września

Najbliższy miesiąc będzie czasem próby dla twojego związku. Na horyznocie pojawi się kobieta, która na pozór tylko zniknęła z życia twojego ukochanego. Niestety, nadal ostrzy na niego pazury. Na wszelki wypadek kontroluj sytuację i stawiaj opór, gdy on będzie chciał wyjść wieczorem z domu.

czytaj dalej...

ReklamaWaga, 23 września - 22 października

Romans wisi w powietrzu! I to z kim - z facetem, którego poznałaś przypadkiem na forum dyskusyjnym. Okaże się przemiłym, dowcipnym mężczyzną, a ty - zanim pod koniec miesiąca rzucisz się w jego ramiona - spędzisz z nim mnóstwo cudownych chwil.

Skorpion, 23 października - 21 listopada

Las, grzyby, mokra ściółka - o nich marzysz, spędzając długie nadgodziny w biurze. Ale październikowe weekendy będą dla ciebie porą prawdziwego relaksu - nadrobisz brak ruchu i wraz ze swoimi przyjaciółmi odkryjesz smak jesiennych wędrówek.

Strzelec, 22 listopada - 21 grudnia

Długie, rozkoszne poranki w łóżku - oto czym będziesz się zajmowała w najbliższym czasie. Wasza namiętność wybuchnie ze zdwojoną siłą, a ty nie będziesz wiedziała nawet dlaczego. Nie wnikaj - ciesz się chwilą.

czytaj dalej...Koziorożec, 22 grudnia - 19 stycznia

Nie masz nikogo, kto by cię rozgrzał w te chłodne dni? Poczekaj, już niedługo znajdzie się ktoś, kto przejmie w twoim życiu rolę piecyka:-). Na początki trudno ci będzie mu zaufać, ale ten facet jest uparty. Prawdziwy z niego zdobywca, a ty padniesz jego ofiarą. I nie pożałujesz.

Wodnik, 20 stycznia - 18 lutego

Ostatnie tygodnie nie były dla ciebie zbyt dobre - ale teraz wszystko się odwróci. Na horyzoncie wspaniała praca, w ramionach cudowny mężczyzna, a w pasie mniej centymetrów. Oczy będą ci błyszczały ze szczęścia przez cały pażdziernik.

Ryby, 19 lutego - 20 marca

Możesz nam wierzyć, albo nie wierzyć, ale spróbuj w tym miesiącu swojego szczęścia w grach liczbowych. Może nie staniesz się od razu milionerką, ale ładnie na tym zarobisz. Podobnie w miłości: zaryzykuj, a wygrasz. Seksualna przygoda zacznie powoli przekształcać się we wspaniałe uczucie.