WHITNEY, CZYLI ZAPRZEPASZCZONE SZANSE

Whitney Houston. Głos jak dzwon, wspaniałe ciało i imponująca uroda. Jej kariera toczyła się w zawrotnym tempie do momentu, w którym wyszła za mąż za niejakiego Bobby'ego Browna. Narkotyczne imprezy, alkohol lejący się strumieniami i mąż lejący swoją żonę bez opamiętania - w takiej atmosferze gwiazda żyła aż do dnia rozwodu z Bobbym. W tak zwanym międzyczasie prasę obiegały zdjęcia luksusowego domu Whitney - łazienka przypominała melinę pijacką. Tajemnicą poliszynela było też to, że u państwa Brown ciągle gościła policja. Houston twierdzi, że otrząsnęła się z tego koszmaru tylko dzięki miłości do córki. W 2006 roku się rozwiodła, a ostatnio nagrała udany album. Tylko kto jej odda stracone u boku tyrana lata?

RIHANNO, JAK ON MÓGŁ?

Opuchnięte oczy i wielki krwiak na czole - tak wyglądała Rihanna po starciu ze swoim ukochanym Chrisem Brownem (jakieś pechowe dla kobiet jest to nazwisko...). Protokół z autopsji gwiazdy porażał okrucieństwem: podczas awantury Brown chciał wypchnąć piosenkarkę z samochodu. Nie udało się mu, bo Rihanna była przypięta pasami. Następnie pchnął głowę jej o szybę, a trakcie jazdy uderzał ja pięściami. Przy okazji nagłośnienia tego pobicia wyszło na jaw, że Chris od dawna znęcał się nad swoją ukochaną. Cały światek artystyczny stanął murem za śliczną Barbadoską, a Chris stał się obiektem ogólnoświatowej nienawiści. Sami wbiliśmy mu kilka internetowych ciosów...


CHRISTINA: TATO, NIE BIJ

Christina Aguilera w telewizyjnym wywiadzie wyznała, że jako dziecko była bita przez ojca. Kiedyś nawet rozkrwawił jej policzek, a miała wówczas zaledwie 4-latka! Ofiarami przemocy domowej była też matka i siostra Christiny. "Byłam świadkiem wielu nieprzyjemnych zdarzeń: przepychanek, bijatyk i sprzeczek. Dorastając nie czułam się bezpiecznie" - ujawniła gwiazda. Uciekła od domowych problemów w muzykę - jak robi wielu młodych ludzi - i wyszło to nie tylko jej, ale milionom fanów na dobre. Z krewkim tatuśkiem nie utrzymuje dzisiaj kontaktu. Twierdzi, że go nie potrzebuje. Nie dziwimy się: Christina ma dziecko, a broń nas Boże przed takim dziadkiem!

__________________________

NIE PRZEGAP:

>>> Dojrzała kobieta zamiast "marzenia pedofila"
>>> Mężczyźni zdradzają tylko brzydkie kobiety
>>> Oni nigdy nie zdradzili żon. Wierzysz im?