Natasza Urbańska w polskim show-biznesie jest już od ponad 20 lat. Karierę zaczynała jako nastolatka musicalu Studia Buffo "Metro". Od tamtej pory zachwyciła w serialach "Fala zbrodni" czy w filmie "1920. Bitwa warszawska". Natasza spełnia się również jako wokalistka.

Reklama

Natasza Urbańska zdradziła swój przepis na młody wygląd

Trzeba przyznać, że mimo upływu lat gwiazda cały czas prezentuje się znakomicie. W wywiadzie dla Dziennik.pl wyznała swój przepis na piękną urodę.

"Z czasem zrozumiałam, że nie te wypełniacze tworzą urodę, wręcz przeciwnie, takie systematyczne dbanie o siebie, które zaczyna się od środka" - powiedziała Urbańska.

W rozmowie z naszym portalem gwiazda wyznała, że bardzo lubi wykonywać regularne masaże.

"Jestem zwolenniczką masaży. Wiem, że to jest teraz bardzo popularne i ja też się na to załapałam. Także akupunktury kosmetycznej" - przyznała Natasza w rozmowie z Dziennik.pl.

Okazuje się, że Natasza ma również kilka pielęgnacyjnych trików. Jednym z nich jest mydło. Aktorka używa go nie tylko podczas mycia rąk, ale również do usuwania makijażu.

"Wieczorna pielęgnacja, żeby nie iść spać w makijażu. Ja mam takie przyzwyczajenie, że makijaż zmywam mydłem. Mleczka czy inne toniki - ja tego nienawidzę, mydło jest najlepsze. Teraz staram się, aby to mydło było odpowiednio dobrane, żeby mnie nie wysuszało za mocno. Przede wszystkim to wieczorna pielęgnacja i poranna. Buzia i ząbki muszą być umyte - bez tego nie wychodzę z domu" - powiedziała nam Natasza Urbańska.

Trwa ładowanie wpisu

Natasza Urbańska w modnej stylizacji na imprezie / East News / Adam Jankowski/REPORTER