Ewa Szabatin to niejedyna gwiazda, która zyskała popularność dzięki udziałowi w "Tańcu z Gwiazdami". Wśród wylansowanych przez show osób znaleźli się Marcin Hakiel czy Edyta Herbuś.

"Taniec z Gwiazdami" w telewizji premierę miał w 2005 roku i natychmiast stał się niekwestionowanym hitem tamtych czasów. Program wylansował wiele gwiazd i celebrytów, którzy cały czas pojawiają się w polskim show-biznesie. Ogromną popularność zyskała Ewa Szabatin, która roli tancerki pojawiła się aż w trzech edycjach show.

Reklama

Ewa Szabatin w "Tańcu z Gwiazdami" zyskała popularność

Ewa Szabatin debiutując w show, miała 27 lat. Gwiazda tańczyła z Mateuszem Damięckim, Przemysławem Sadowskim oraz Rafałem Olbrychskim. Najlepiej poszło jej w parze z Damięckim, z którym zajęła trzecie miejsce.

Piękna tancerka szybko zyskała popularność wśród widzów show. Po odejściu z "Tańca z Gwiazdami" Szabatin zajęła się projektowaniem ubrań.

Spektakularna metamorfoza Ewy Szabatin

Ewa cały czas jest aktywna w mediach społecznościowych. Tancerka chętnie udziela się na instagramowym koncie, gdzie prezentuje swoje życie prywatne, a także dzieli się informacjami na temat pracy. Jakiś czas temu gwiazda postanowiła pochwalić się metamorfozą, którą przeszła. Nie do wiary, jak teraz wygląda.

"Wymarzyłam sobie tą zmianę. Wyśniłam powrót do zdrowia. Obrałam cel (pozbycie się nerwicy i bezsenności) i go zaczęłam realizować! A resztę widzisz na zdjęciach…" - napisała Ewa pod fotografią.

Reklama

Ewa Szabatin zdecydowała się na stosowanie diety

Ewa Szabatin w rozmowie z dziennikarzami programu "Pytanie na śniadanie" wyjawiła, że kluczowym dla jej zdrowia okazało się zrezygnowanie z używek oraz niezdrowego stylu życia. Dodatkowo gwiazda zaczęła stosować dietę semiwegetariańską. Dozwolone jest spożywanie produktów pochodzenia zwierzęcego (mleko, jaja oraz miód). Wszystko jednak pod warunkiem, że spożycie wymienionych produktów będzie ograniczone, a dieta będzie opierać się głównie na warzywach, owocach i zbożach.