W tym sezonie większość dziewczyn postawi na "glazed vanilla french". Tę stylizację rozpropagowała Zola Ganzorigt, która od lat współpracuje z największymi gwiazdami zagranicznego show-biznesu. Sławna manikiurzystka ostatnio zaprezentowała swoje prace wykonane na paznokciach aktorki Sydney Sweeney. Zobaczcie, jak się prezentuje ta stylizacja.

Reklama

Sydney Sweeney w najmodniejszym manicure na wiosnę 2024

Zola Ganzorigt na paznokciach Sydney Sweeney wykonała dość abstrakcyjną stylizację, która w sieci nazywana jest "glazed vanilla french".

Taki manicure popularnością cieszył się już kilka lat temu - teraz powoli wraca do łask. Na płytce paznokci wystarczy namalować w wybranym przez siebie kolorze wzór półksiężyca. Wiosną 2024 płytkę warto pomalować na róż lub błękit. Taka pastelowa stylizacja paznokci będzie bardzo modna w nadchodzącym sezonie.

Jak zadbać o dłonie i paznokcie? Podpowiadamy

Na co dzień bardzo często zwracamy dużą uwagę na to, jak wyglądają dłonie innych ludzi. Również i my chcemy, aby nasze paznokcie oraz ręce były zadbane. Okazuje się, że wystarczy zastosować się do kilku porad, które nam w tym pomogą.

  • Codziennie używaj kremu do rąk - dobrze dobrany kosmetyk doskonale sprawdzi się nie tylko zimą. Warto jednak stosować go przez cały rok. Dzięki niemu nasze ręce nie będą szorstkie.
  • Podczas sprzątania noś rękawice ochronne - detergenty szybko wysuszają skórę dłoni i pogarszają ich wygląd.
  • Rób regularny peeling - stosuj domowy peeling. Dzięki temu zadbasz o skórę dłoni.
  • Ogranicz robienia tipsów - taki zabieg bardzo mocno osłabia płytkę paznokcia.
  • Stosuj odżywki i olejki zmiękczające skórki - dzięki temu szybko zauważysz zachwycający efekt.