Selena Gomez jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. To właśnie na instagramowym czy tiktokowym koncie prezentuje, jak wygląda jej praca oraz życie prywatne. Dzięki temu wierni fani gwiazdy mogą być na bieżąco z tym, co dzieje się w jej życiu. Niedawno Selena pojawiła się na premierze filmu "Lol". Gomez na wydarzeniu zaskoczyła nietypową stylizacją włosów.

Reklama

Selena Gomez w najmodniejszej stylizacji włosów

Selena Gomez znana jest z tego, że lubi eksperymentować ze swoim wyglądem. Wokalistka miała już długie oraz krótkie włosy, a także różne kolory na pasmach. Tym razem postanowiła wrócić do charakterystycznej grzywki. Takie uczesanie artystka nosiła już wiele lat temu.

Selena Gomez lubi zaskakiwać. / East News / Matt Baron/BEI/Shutterstock

Komu pasuje stylizacja włosów w stylu Seleny Gomez? Podpowiadamy

Fryzura, na którą postawiła Selena Gomez, pasuje wielu osobom. Takie cięcie grzywki doskonale sprawdzi się, kiedy będzie zależało nam na dziewczęcej stylizacji. Gomez ma okrągłą twarz i mogłoby się wydawać, że to uczesanie nie jest wcale dla niej. Ona wygląda w nim jednak oszałamiająco.

Selena Gomez w modnym wydaniu na premierze filmu

Fotoreporterzy podczas premiery filmu "Lola" zwrócili uwagę nie tylko na nową fryzurę Seleny, ale również na jej makijaż. Wokalistka postawiła tego dnia na czerwoną szminkę, która w połączeniu z ciemnymi włosami prezentowała się rewelacyjnie. Prócz tego w oczy rzuciła się też grubsza kreska na powiekach artystki.

Warto też zwrócić uwagę na stylizację Seleny Gomez. Gwiazda tego wieczoru postawiła na czarno-białą stylizację z garniturem, który przepięknie podkreślił urodę artystki.