Katarzyna Herman nie raz udowodniła, że jest jedną z lepszych polskich aktorek. Gwiazda w filmach, w których gra potrafi zmieniać się jak kameleon, zachowując przy tym piękny i nienaganny wygląd. Okazuje się, że gwiazda ma pewien sposób na to, aby cały czas zachwycać swoją urodą. W najnowszym wywiadzie nam go wyjawiła.

Reklama

Katarzyna Herman zdradziła sekret pięknego wyglądu

Katarzyna Herman od lat zachwyca na małym i dużym ekranie. Gwiazda mimo upływającego czasu również prywatnie wygląda rewelacyjnie. W rozmowie z portalem Dziennik.pl wyznała, co sprawia, że jej wygląd od lat jest nienaganny.

Aktorka przyznała, że wygląd zewnętrzny zależy w głównej mierze od tego, co mamy w głowie i jak się ze sobą czujemy. Dla Katarzyny Herman dużą rolę odgrywa również odpowiednia postawa, a także dieta, z której aktorka wykluczyła cukier. Na koniec dodała też, że radość życia pomagają zachować jej ludzie, którzy ją otaczają. Według niej to właśnie te rzeczy są składowymi pięknego wyglądu.

"Wszystko zawsze zaczyna się od głowy. Trzeba mieć poukładane dobrze w głowie, dalej wiąże się z tym kręgosłup. Myślę, że jest bardzo ważny. Jak się trzymamy, jaką mamy postawę, a dalej trochę ruchu, trochę sensownej diety bez cukru. Przede wszystkim dobrzy, mili, kochani ludzie, z którymi się można pośmiać i z którymi można pogadać. Myślę, że to jest podstawa" - powiedziała w rozmowie z Dziennik.pl Katarzyna Herman.

Trwa ładowanie wpisu

Reklama

Katarzyna Herman od lat jest w polskim show-biznesie

Trzeba przyznać, że Katarzyna Herman od lat w polskim show-biznesie odnajduje się znakomicie. Gwiazdę można regularnie oglądać w coraz nowszych produkcjach teatralnych oraz filmowych, gdzie zachwyca swoim aktorskim kunsztem.

scena z: Katarzyna Herman, SK:, , fot. Podlewski/AKPA / AKPA