Kto się kroi, a kto "tylko" ostrzykuje? Lekarz zdradził wstydliwe tajemnice polskich gwiazd!

Polskie gwiazdy wciąż niechętnie przyznają się do korzystania z możliwości medycyny estetycznej. Zdaniem lekarzy z zabiegów korzystają jednak coraz bardziej świadomie. Ich celem jest przede wszystkim podkreślenie naturalnych atutów urody i nadanie twarzy świeżego, zrelaksowanego wyglądu. Najchętniej korzystają z zabiegów z wykorzystaniem toksyny botulinowej.

wróć do artykułu
 • ~tele-wic
  (2015-04-20 16:33)
  Brakuje mi tak istotnej informacji, która z nich ma w poprzek. Redaktorze, popraw się!
 • ~Alina
  (2018-10-29 11:44)
  U mnie zabieg powiększania usta wyszedł super, usta sa duże, wyglądają bardzo naturalnie i efekt jest długotrwały, zabieg super wykonany w Klinice Gallena
 • ~Dorota
  (2018-10-28 17:42)
  Miałam małe usta i zawsze chciałam miec troszkę większe, postanowiłam je powiększyć za pomoca kwasu hialuronowego i bardzo ładnie wyszły. Wyglądają bardzo naturalnie, bardzo ładnie mi wykonano ten zabieg w Akademii Medycyny Estetycznej dr Szczepańska w Mielcu.
 • ~Basia
  (2018-10-27 23:01)
  U mnie zabieg powiększania ust wyszedł bardzo dobrze, mają ładny wymodelowany kształt, są duże i efekt długo się utrzymuje. Moge polecić miejsce gdzie robiłam bo bardzo dbają o klienta i super wykonuja zabiegi Akademia Medycyny Estetycznej Ursynów.