Mająca we Francji już ponad 20-letnią tradycję marka Thalac, specjalizuje się w produktach przeznaczonych do zabiegów kosmetycznych, thalasoterpaii oraz SPA. Wynika to z idei, która przyświecała jej założycielowi, Josephowi Dagniac - jego ambicją było połączenie tych dziedzin celem optymalnej pielęgnacji ciała.

Reklama

Substraty wykorzystywane do sporządzania produktów Thalac pochodzą z basenu Morza Śródziemnego. Bogata w minerały roślinność morska, algi i kawior to tylko niektóre składniki bazowe kosmetyków. Firma poszerzyła swoją ofertę także o perfumy, dla pań i panów.

Kobiety, które cenią romantyczną nutę wybiorą zapewne klasyczną propozycją Eau de Thalac. Do pań ceniących wiosenny klimat oraz chcących pachnieć lekko i delikatnie, adresowane są perfumy Spring. Panie chcące podążać z duchem czasu z pewnością zainteresuje nowoczesny i energetyczny zapach Miss T.

Marka Thalac przygotowała także niespodziankę dla mężczyzn, perfumy o świeżym, morskim zapachu Eau de Thalac. Zapewniają one mężczyźnie poczucie eleganckiej zmysłowości.