W miniony weekend w Teatrze Narodowym w Warszawie odbyła się premiera spektaklu "Król Lear" w reżyserii Grzegorza Wiśniewskiego. Wydarzenie przyciągnęło wiele osób z polskiego show-biznesu. Wśród zaproszonych znalazła się także Beata Ścibakówna. Aktorka przyszła zobaczyć na scenie swojego ukochanego męża, który wcielał się w tytułową rolę w przedstawieniu.

Reklama

Beata Ścibakówna w prześwitującej sukience w teatrze

Na instagramowym koncie Beaty Ścibakówny pojawiła się fotografia, która została wykonana podczas teatralnej premiery. Na zdjęciu widać nie tylko Beatę, ale również Dominikę Kluźniak, Andrzeja Chyrę oraz Ireneusza Czopa.

"I po premierze" - napisała w sieci gwiazda.

Trzeba przyznać, że cała czwórka prezentowała się bardzo elegancko, jednak to Ścibakówna skradła całe show.

Aktorka miała na sobie odważną kreację w czarnym kolorze. Okazuje się, że to polska marka La Mania. Długa suknia na smukłej gwieździe wyglądała rewelacyjnie. Sukienka miała prześwitujące elementy, które pięknie eksponowały sylwetkę Beaty. Patrząc na gwiazdę, trudno było oderwać od niej wzrok.

Internauci zachwyceni stylizacją Beaty Ścibakówny

Kreacja Beaty Ścibakówny wzbudziła zachwyt internautów. Pod fotografią zamieszczoną na profilu aktorki na Instagramie pojawiło się sporo komplementów.

"Przepiękna sukienka"

"Sukienka pani Beaty powaliła mnie. Coś pięknego. Zmysłowa"

"Pani Beato, sukienka sztos" - pisali zachwyceni internauci.

Jak Beata Ścibakówna dba o sylwetkę? Wszystko wyjawiła

Beata Ścibakówna od lat zachwyca nienaganną sylwetką oraz świetną formą. Znana aktorka wyjawiła, jak dba o zachowanie tak pięknego wyglądu. Aktorka w wielu wywiadach wspominała, że treningi są dla niej prawdziwą przyjemnością.

"Przy ćwiczeniach siłowych, jakie wykonuję, wydobywają się endorfiny, które sprawiają, że człowiek jest radośniejszy. Sylwetka jest fajna. Przemiana materii i metabolizm są cudowne. Spotykam różnych wspaniałych ludzi. Mam nawet taką grupę fitnessową dziewczyn. Razem spędzamy czas, nie tylko na siłowni. To ma naprawdę bardzo wiele różnych znaczeń" - powiedziała w "DDTVN" aktorka.

Dla Scibakówny ważna jest też odpowiednio zbilansowana dieta. 55-latka nie raz mówiła o tym w wywiadach.

Reklama

"Zasada numer jeden to mniej jeść, a zasada numer dwa, to ćwiczyć i się nie lenić" - powiedziała w rozmowie z "Faktem".