Default / Stuart Ramson
Reklama
Inne / David de la Paz
Default / Matt Sayles

Eva Longoria i Chloe Sevigny nigdy nie są w tyle za trendami. Modne kreacje to mocna strona ich medialnego wizerunku. A trzeba przyznać, że w delikatnym fiolecie obu gwiazdom jest wyjątkowo do twarzy.

Default / TAMI CHAPPELL
Default / Isaac Brekken

Longoria może się tylko cieszyć, że nie spotkała na tej samej imprezie Christiny Applegate. Aktorka znana ze "Świata według Bundych” na jednej z premier w Los Angeles pojawiła się w sukience o niemal identycznym kroju, jak kreacja gwiazdy "Gotowych na wszystko”. Jednak jej kreacja dużo bardziej rzucała się w oczy. To zasługa bardzo intensywnego odcienia fioletu, wpadającego w kobaltowy. Z taką konkurencją bladofioletowa Eva mogłaby pozostać niezauważona.

Jaskrawy fiolecik przypadł również do gustu latynoskiej piosenkarce Fanny Lu. Dzięki modnej barwie połączonej z wyjątkowo głębokim dekoltem gwiazda nie mogła opędzić się od fotoreporterów.

Default / Peter Kramer
Default / FRED PROUSER

Stonowany śliwkowy odcień to coś dla stroniących od prowokacji elegantek. Aktorka Melora Hardin wybrała zwiewną romantyczną kreację, zaś Tori Spelling prostą sukienkę do kolan. W przypadku tak niewyszukanych kreacji, szczególnie starannie należy dobrać dodatki. Obie aktorki zdecydowały się na bardzo modne w tym sezonie buty w kontrastowych kolorach.

Default / Isaac Brekken

Długa suknia w stylu królewny Śnieżki to pomysł na oficjalną premierę aktorki Tayanary Torres. Kreacja Nicole Kidman jest dużo bardziej przemyślana. Słodki róż przechodzi u niej w szykowny fiolet, a uwagę przykuwa oryginalny kwiatowy wzór. Od razu widać, kto ma większe doświadczenie w paradowaniu po czerwonym dywanie.