Danuta Stenka, choć ma na koncie wiele ról filmowych i teatralnych, przez większość fanów zostanie zapamiętana głównie jako Judyta z filmu "Nigdy w życiu". Od premiery tego hitu minęło już 20 lat - aż trudno w to uwierzyć. Mimo upływu lat aktorka cały czas obecna jest w mediach. Niedawno w sieci pojawiła się informacja dotycząca jej nowego projektu. Stenka ma zagrać w nowym filmie twórców hitu "Johnny", "Drużyna AA".

Reklama

Danuta Stenka wyznała który element garderoby jest jej ulubionym

Aktorka parę dni temu pojawiła się również na pokazie marki Deni Cler. To właśnie tam zapytaliśmy ją o to, jak dba o urodę oraz bez jakiego elementu garderoby nie wyobraża sobie swojej szafy. Odpowiedź może być dla niektórych nieoczywista.

"Bez jeansów... jak zwykle. To jest coś, w czym głównie się poruszam. Jeansy przez różne epoki, różne kroje i kolory" - wyznała Dziennik.pl Danuta Stenka.

W dalszej części rozmowy Stenka zdradziła nam również, jakie elementy stroju będą królować w jej szafie tej wiosny. Okazuje się, że będą to jeansy, kolor czerwony, a także wygodne buty oraz oversizowe swetry.

"Bardzo cię cieszę, że znowu pojawia się czerwień. Bardzo lubię ten kolor. Dodatkowo jeansy, T-shirty, trampki, czyli sportowe buty i luźne swetry. Bardzo mnie cieszy ten trend, który pamiętam z czasów mojej młodości, czyli oversize" - mówiła w rozmowie Dziennik.pl Danuta Stenka.

Trwa ładowanie wpisu

Reklama

Danuta Stenka jest niekwestionowaną polską ikoną mody

Danuta Stenka przez lata zasłynęła ze swoich eleganckich kreacji. Gwiazda bardzo często określana jest mianem ikony stylu. Nie można się temu dziwić. Aktorka, gdy pojawia się na premierach filmowych czy teatralnych, zawsze prezentuje się rewelacyjnie.

Stenka na oficjalne wyjścia najczęściej wybiera eleganckie damskie garnitury oraz marynarki. Aktorkę na wielkich galach można też spotkać w długich dopasowanych kreacjach, które na jej szczupłej sylwetce prezentują się nienagannie.

Na co dzień gwiazda chętnie stawia proste jeansy oraz luźne koszulki, które łączy z bluzami oraz sportowymi butami. Obowiązkowym elementem, o którym nie zapomina, jest duża torebka.

Danuta Stenka / Media / Piotr Mizerski